Μετάβαση στο περιεχόμενο

Κατάργηση 2% υπέρ ΤΕΕ


ssouanis

Recommended Posts

Man 21 ναι ετσι οπως τα λες ηταν πριν. Τωρα ομως που οι πελατες κυνηγανε να γλυτωσουν και το €, αναγκαστικα το επιβαρυνεται ο Μηχανικος για να μεινει εντος αγορας. Δεν αντεχει ο κλαδος πλεον αλλες τετοιες επιβαρυνσεις. Ας το βαλουνε καλα στο μυαλο τους.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 925
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

οταν καποιοι σε διαφημιστικα λενε ΟΛΑ μεσα αντε να χρεωσεις τεε-τσμεδε και κανα φεμ στον πελατη........εδω για φωτοτυπιες με ρωτανε στα σχεδια αν πληρωνω εγω η ο πελατης για να κανουν διαφορετικη τιμη !!!

Link to comment
Share on other sites

Τι πάει να πει περιμένω στην ουρά για κατάθεση αμοιβής....? Εκοψες απόδειξη, αποδίδεις το ΦΠΑ και τα υπόλοιπα για πάρτι σου. Θες να τα φας την ίδια μέρα στα μπουζούκια, θες στα μπ@@ρδέλα, θες στο πουγκί κάτω από το μαξιλάρι? Οτι θες... Είδες κανέναν άλλο επαγγελματία να κάθεται την επομένη στη ουρά για κατάθεση αμοιβής?? Τι λαλακίες είναι αυτά? Και το άλλο με λογαριασμό ΕΤΕ τι σαχλαμάρα είναι? Οποια τράπεζα γουστάρω έχω να βάζω τα χρήματά μου.... Και τα 2-3 ευρώ προτιμώ να τα δώσω στην γριούλα έξω από την ΕΤΕ, παρά στο ΤΕΕ.... Θα τρελλαθούμε τελείως δηλαδή?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

πλακα πλακα σημερα πηγαινα για δουλεια μπραχαμι........στην αριστερη στροφη μετα τα σχολεια για μπραχαμι απο βουλιαγμενη βλεπω ελληνικη σημαια και εναν κυριο κοντα στα 55+ να καθαριζει τζαμια.....

εκανα νοημα να μου καθαρισει αν και ντραπηκα λιγο.......τουδωσα καποια κερματα και με χτυπα στον ωμο και μου λεει ''νασαι καλα παλικαρι''

ηταν καπως !!! :sad:

Link to comment
Share on other sites

Να δεις που αυτός με την ελληνική σημαία θα κονομάει χοντρά...και καλά κάνει ο άνθρωπος.

Οι πακιστανοί στο επόμενο φανάρι, θα δέχονται κάτι βλέματα απο τους επιβαίνοντες...

 

Δεν πάμε καθόλου καλά, περιτό να διαπιστώσω.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις ο ελληνας ειναι εγκλωβισμενος οπως ΕΓΩ....ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ ? ηδη αν και φεβρουαριο γεννα η γυναικα μπορει απο μαιο να την αφησω πισω για μια επιβλεψη σε νησι κανα 5μηνο !!! θαχω νεογεννητο και 2.5 χρονων τοτε παιδι και θα φυγω!! εξωτερικο δνε το σκεφτομαι ετσι τωρα....

 

ο πακιστανος ΛΑΘΡΟ εδω μπορει να πληρωσει να παει και αλλου...επιλογη του ειναι

 

 

εμεις απο επιλογες ΛΙΓΟΣΤΕΣ

Link to comment
Share on other sites

akius, άσχετο αλλά:

........στην αριστερη στροφη μετα τα σχολεια για μπραχαμι απο βουλιαγμενη

Σ' αυτό το Έργο (διαπλάτυνση Λ. Βουλιαγμένης - "Εργομηχανική ΑΤΕ") είχα δουλέψει το 1986. Ήταν η πρώτη μου δουλειά σε Εταιρεία. :???:

Λες να ζητάω ποσοστά από τα φανάρια;

Link to comment
Share on other sites

πιστευω ο τεχνικος με τα φαναρια αν παρει ποσοστο μπορει ανμεγαλωσει τον κυκλο του κοκκινου να μενουν πιο πολυ ταμαξια :mrgreen:

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

πιστευω ο τεχνικος με τα φαναρια αν παρει ποσοστο μπορει ανμεγαλωσει τον κυκλο του κοκκινου να μενουν πιο πολυ ταμαξια :mrgreen:

Για να ήταν μικρότερη η λωρίδα επιβράδυνσης και στοιβασίας και ο τεχνικός δεν θα εύρισκε το κατάλληλο πρόγραμμα. Άλλωστε θα του τα παιρνε η Siemens

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.