Μετάβαση στο περιεχόμενο

'Εχω πρόβλημα


megas13

Recommended Posts

μα δεν μπορεί να γίνει "μόνιμη" σύνδεση ΔΕΗ στο "όνομα σου" -εκτός και αν για αυτό του έδωσες και χρήμα και "εξουσιοδότηση"

καναμε χαζομαρα ,νομιζαμε οτι πληρωνει αυτος

 

μα δεν μπορεί να γίνει "μόνιμη" σύνδεση ΔΕΗ στο "όνομα σου" -εκτός και αν για αυτό του έδωσες και χρήμα και "εξουσιοδότηση"

...εδω την πατησαμε..

 

 

Διαβασε τους Κανονες Συμμετοχης.

Μην κανεις διαδοχικες δημοσιευσεις.

Edited by terry
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Τελικά έγινε μόνιμη σύνδεση ή έχει ακόμα εργοταξιακό?

 

Όπως και να 'χει, αναφέρθηκε ήδη από κάποιον συνάδελφο, ότι το θέμα αφορά κυρίως τον δικηγόρο σας. Εφόσον υπάρχουν οι ποινικές ρήτρες σχετικά με τις καθυστερήσεις κλπ μπορείτε να τις χρησιμοποιήσετε. Ενημερωτικά σας λέω ότι οι μηχανικοί και ειδικά οι κατασκευαστές είναι σε τραγική κατάσταση αυτήν την περίοδο. Επιπλέον, δεν μπορούμε να εκφέρουμε σοβαρή γνώμη εάν δεν έχουμε όλα τα στοιχεία, την άποψη του επιβλέποντος/κατασκευαστή (είναι το ίδιο πρόσωπο? δεν έχω καταλάβει). Εν τέλει, προτείνω να πάρετε κάποιον σύμβουλο μηχανικό και κάποιον δικηγόρο, οι οποίοι θα μελετήσουν όλα τα στοιχεία και θα σας συμβουλέψουν πως να πράξετε.

 

Νομίζω, ότι το θέμα δεν έχει τίποτα άλλο να προσφέρει ούτε στον ιδιώτη, ούτε ως ειδικό ενδιαφέρον στους συναδέλφους. Γι΄αυτό κλειδώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.