Μετάβαση στο περιεχόμενο

Νέα βιβλιάρια υγείας ΤΣΜΕΔΕ


maningold

Recommended Posts

@gina9 Ευχαριστώ πολύ!!

 

Το ΤΕΕ γιατί άραγε δεν κάνει μια παρέμβαση? Είμαστε δηλαδή σε χειρότερη κατάσταση από τους ανασφάλιστους που συνωστίζονται στα εξωτερικά ιατρεία των Νοσοκομείων και τα "Κοινωνικά Ιατρεία" στις πλατείες??

Εκείνοι τουλάχιστον έχουν το χαρτάκι απορίας της Πρόνοιας... :sad:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μπορεί κάποιος να επισυνάψει σε εικόνα πως είναι το βιβλιάριο υγείας και συνταγολόγιο που θα πρέπει να έχουμε; Εγώ για παράδειγμα το έβγαλα τον Απρίλιο του 11 και δεν ξέρω εάν υπόκειται στα παλιά ή στα νέα. Παρακαλώ όποιος γνωρίζει ας ενημερώσει σχετικά.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

τελικα όλοι έχετε αλλάξει βιβλιάρια? και τι και τα νέα παίρνουν αυτοκόλλητο? για να αλλάξεις πρέπει να μήν χρωστάς?

εγώ έχω το αυτοκόλλητο σπίτι για όλο το 2013 , και έχω και το παλιό βιβλιάριο, ενω δεν πλήρωσα Α εξάμηνο. Μπορώ να βγάλω νέο και μετά να κολλήσω το αυτοκόλλητο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις το καινούργιο? Είναι αυτό το γαλάζιο με το barcode που έχει στην όψη του. Στην αμέσως επόμενη σελίδα πάινουν τα αυτοκόλλητα, εκεί που λέει θεώρηση...Τα παλιά νομιζω δεν ισχύουν πλέον, να πας να το αλλάξεις...

Link to comment
Share on other sites

Εάν έχεις κάνει διακανονισμό για προ του 2013 όντως σου κάνανε θεώρηση μέχρι τέλος του 2013, τώρα εάν χρειαστείς το νέο βιβλιάριο κατά πάσα πιθανότητα θα σου πούνε να το αλλάξεις. Νομίζω πάντως ότι η θεώρηση για το 2013 μεταφέρεται στο νέο βιβλιάριο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.