Μετάβαση στο περιεχόμενο

ψηλοτάβανο ισόγειο κατάστημα εντός του οποίου δημιουργήθηκε επιπλέον όροφος


Recommended Posts

[βεβαια το παταρι ηταν νομιμο ηταν εγινε.....άλλο αν καποια στιγμη ...μεγαλωσε...]

 

αφου εισαι ενας..και μοναχικος...ιδιοκτητης...

 

απαιτειται μονον η συναινεση του...εαυτού σου...

 

τακτοποιεις και το...ανωθεν της εισόδου και την εισοδο απο το κλιμακοστασιο....και τα παντα ολα...

 

κανεις και μια ωραία συσταση ΟΙ....

 

[για τα ειδη των παραβασεων.. θα σου πουν ....ειδικωτεροι εμού......]

Edited by dimitris GM
Link to comment
Share on other sites

Νόμιμο ήταν επειδή δεν κάλυπτε όλη την επιφάνεια, στην είσοδο όμως πιάνει όλη την επιφάνεια.

Αυτό δεν διαφοροποιεί τη κατάσταση;

Επίσης το οτι "τρώει" τον αέρα από την είσοδο που είναι κοινόχρηστος χώρος, πάλι δεν με επηρεάζει;

Γιατί στην αρχή χάρηκα με τον έναν μοναχικό όπως αναφέρεις ιδιοκτήτη .. αλλά τα πολλά συμβόλαια αγοραπωλησίας που βγήκαν στην επιφάνεια με άγχωσαν... :confused:

Edited by Manolis gon
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να ξεκαθαρίσεις αν υπάρχει ένας ιδιοκτήτης ή όχι.Πάντως μπορείς να τακτοποιήσεις έτσι και αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή από τη σύσταση έχουν μεσολαβήσει 8 συμβόλαια.. και θα μου πάρει λίγο χρόνο να τα διαβάσω (και κυρίως να τα κατανοήσω)

νομίζω πως τελικά μπορώ να κάνω είτε πολλές επιμέρους δηλώσεις ή μία, γνωστοποιώντας βέβαια στο πελάτη τι σημαίνει αυτό για την ιδιοκτησία του.

Διορθώστε με , παρακαλώ, αν είμαι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.