Μετάβαση στο περιεχόμενο

Pdf Tools εμπορικό, για λίγο δωρεάν


JTB

Recommended Posts

Η ευκολία του συγκεκριμένου είναι πως το έχουμε σε άμεση χρήση με το δεξί κουμπί. Αλλιώς δεν βλέπω να κάνει κάτι διαφορετικό από το PDFill που είναι free

Link to comment
Share on other sites

Μόλις προσπάθησα αρχειο pdf (κείμενο) να το μετατρέψω σε text, αλλά μου βγάζει λευκή σελίδα!!! Ξέρεις ilias τι παίζει???

Και σε μένα το ίδο έκανε.

Link to comment
Share on other sites

Η ευκολία του συγκεκριμένου είναι πως το έχουμε σε άμεση χρήση με το δεξί κουμπί. Αλλιώς δεν βλέπω να κάνει κάτι διαφορετικό από το PDFill που είναι free

 

Αυτο το πρόγραμμα έχει τη δυνατότητα να μετατρέπει pdf αρχεία κειμένου σε απλό κείμενο text ή word????????

γιατί στο προηγούμενο, ενώ έχει τη δυνατότητα extract - text, δεν κατάφερα να το λειτουργήσω!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι, το PDFill δεν έχει τέτοια δυνατότητα αλλά από ότι είδα και εγώ, ούτε αυτό του θέματος την έχει (δεν λειτουργεί δηλαδή).

Edited by Faethon11
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δοκιμάστε και το Foxit Reader, είναι reader για .pdf ,free, αρκετά βολικό και κάνεις άμεσα copy κείμενο από το .pdf και paste σε .txt ή και save as .txt. Εγώ αυτό χρησιμοποιώ αντί για Adobe.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό και το Foxit... αλλά προτιμώ το PDF X-change. Νομίζω ότι σαν free έχει κάτι παραπάνω από το Foxit.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.