Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιστροφή κόστους σεμιναρίων/εξετάσεις για μόνιμους ενεργειακούς επιθεωρητές


Christos

Recommended Posts

Εννοείται ότι τα σεμινάρια γίνονται για να πάρεις απλά τα χαρτί, ή μάλλον για να εκπληρώσεις το καψώνι.....και να σκάσεις τα γκαφρά. Τίποτε άλλο.

Πάλι καλά που έψησα έναν φίλο να παρακολουθήσει μαζί μου γιατί αλλιώς δεν θα την παλέυαμε εκεί μέσα...Μέσα στην εβδομάδα λένε ξεκινάνε πάλι καλά μη μας πιάσουν οι ζέστες...

Τα υπόλοιπα περί εξετάσεων......καλοκαίρι έρχεται Ελλάδα είμαστε θα κάνουμε τα μπάνια μας. Ποιος ασχολείται καλοκαιριάτικα τρελλός είναι?? Ανοίγουν και τα καλοκαιρινά μαγαζιά όλα κομπλέ.

 

Για επιστροφή χρημάτων να το βάλουμε στην ενότητα με τα ανέκδοτα καλύτερα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Για επιστροφή χρημάτων να το βάλουμε στην ενότητα με τα ανέκδοτα καλύτερα.

 

Τόχω βάλει από παληά.

Είναι απαυτά που όσο παληώνει γίνεται καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

βρήκα ένε κεκ στην Δάφνη, που εαν πάμε 2 άτομα για εγγραφη το κόστος είναι 270 ευρώ ανά άτομο (για κτήρια). Εαν ενδιαφέρεται κάποιος να παρακολουθήσει τα σεμινάρια ας μου στείλει π.μ για να κάνουμε μαζί την εγγραφή

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Δεν εχω κανει τα σεμιναρια αλλα ενδιαφερομαι..Αξιζουν? Ειμαι ηλεκτρολογοσ μηχανικος. Αλλα επειδη ειμαι απο νησί δεν ξερω αν αξιζει να κανω τα χλμ για να τα παρακολουθησω.. Μπορεισ να τα παρακολουθεις απο απόσταση?

Link to comment
Share on other sites

Αστο συναδελφε...

Τωρα που κατηργησαν επι της ουσιας τα ΠΕΑ και στις ενοικιασεις, θα κανεις αποσβεση τα λεφτα που θα πρεπει να παρεις πισω απο το κρατος αλλα δε θα τα παρεις ποτε, του αγιου πετσου ανημερα...

Δε στο συνιστω...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε σπυρο κ εγω απο νησι ειμαι, ξενιτευτηκα το 12' να τα κανω, υπολογισε εξοδα, και τελικα δεν εχω μπει στη διαδικασια να κανω τα χαρτια μου....δεν αξιζει... κατσε και υπολογισε... ακομα το κλαιω αυτο το χιλιαρικο

Link to comment
Share on other sites

Για ενεργειακες επιθεωρησεις δεν ειναι απαραιτητο????

Σκεφτομουν να κανω το σεμιναριο για κτιρια κλιματισμο και θερμανση???

Να μην το αποτολμησω?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.