Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ευκολότερα η έκδοση οικοδομικής άδειας


Recommended Posts

Τελικά τι έγινε στην περίπτωση σου συνάδελφε, πως έβγαλες άκρη (αν έβγαλες) μετά την καθυστέρηση που σου κάνανε. Επίσης να σημειώσω και εγώ ένα ερώτημα. Έχω πρωτοκολλήσει φάκελο για έγκριση δόμησης στις 3/9. Με πήραν τηλέφωνο, να σημειωθεί χωρίς κανένα έγγραφο παρατηρήσεων, για να μου κάνουν παρατήρηση προφορική, η οποία δεν ίσχυε. Με τα πολλά και τα λίγα αναγκάστηκα να την κάνω πράξη παρόλο που δεν ίσχυε σαφέστατα βάσει του νοκ, έβαλα λοιπόν συμπληρωματικά έγγραφα με αίτηση για συμπληρωματικά ή οποία πρωτοκολλήθηκε στις 3/10,να σημειώσω ότι δεν μας στείλανε κανένα έγγραφο παρατηρήσεων, όπότε εγώ θεωρώ πως έπρεπε να τηρήσουν το 5ήμερο ή με απόφαση προισταμένου την παράταση 20 ημερών, παρόλο που έβαλα και κακώς δέχτηκαν συμπληρωματικά, αφού δεν μας εξέδωσαν φύλλο παρατηρήσεων για να το συμπληρώσουμε????Εκτός από τα παραπάνω στα οποία έχω απόλυτη ανάγκη την άποψή σας, ρωτώ επίσης, αν απαιτήσω την απόφαση προισταμένου που δίνει παράταση 20 ημερών, μπορούν να την φτιάξουν τώρα, και άν την φτιάξουν τώρα, δεν θα έπρεπε να εκδοθεί και στο διαύγεια  ή έστω να έχει κάποιον αριθμόπρωτοκόλλου με ημερομηνία μέσα στο πρώτο 5ήμερο απο την αρχική αίτηση???

 

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.