Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ποδήλατο....


LEO

Recommended Posts

Το ποδήλατο είναι φοβερή ενασχόληση.

Εγώ απολαμβάνω ιδιαίτερα τις νυχτερινές βόλτες - περιπετειούλες που κάνουμε με παρέα.

 

Φωτό απο τη χθεσινή βολτίτσα..

post-6066-0-36510100-1383547555_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απο ποια site του εξωτερικου ανανφερθηκε οτι ξεστοκαρουν ποδηλατα φθηνα? Εχω ενα του 90 αλλα σε πολυ καλη κατασταση και θα ψηνομουν για μια κουρσα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να τσεκαρεις το chainreaction.co.uk, το https://www.canyon.com/_en/, περισσοτερα για ποδηλατα δρομου δεν ξερω μιας και ειμαι του βουνου :mrgreen:

post-548-0-24382900-1383579660_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρίξτε μια ματιά στο www.wiggle.co.uk, την παρασκευή κατέφτασε το δικό μου και το έχω ήδη κατευχαριστηθεί. Μοντέλο 2013, 40% κάτω η τιμή από τα τοπικά καταστήματα, χωρίς επιπλέον έξοδα αποστολής.

15 μέρες χρόνος ετοιμασίας, αποστολής και παραδοσης και συναρμολόγηση εύκολη.

Τον τελευταίο χρόνο που άρχισα να ποδηλατώ σχετικά εντατικά, βλέπω και σημαντικά καλύτερη φυσική κατάσταση, και απώλεια βάρους και έχω αρχίσει και το γουστάρω πραγματικά, γι αυτό και το νέο ποδήλατο είναι κούρσα. :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν αποτελούν πρόβλημα το ένα για το άλλο εάν αυτοί που τα οδηγούν αμφότερα είναι πολιτισμένοι και προσεκτικοί.

 

kusta80, εάν καταλήξεις σε κούρσα, θα δεις ΤΡΟΜΑΚΤΙΚΗ διαφορά..Θα κάνεις την πρώτη μέρα τα διπλάσια χλμ που έκανες με το παλιό σου και αβίαστα. Και σε καταστήματα της Αθήνας πάντως θα βρεις entry level μοντέλα σε προσιτές τιμές και με αποπληρωμή με δόσεις, κάτι που δεν προσφέρεται στα e-shop του εξωτερικού.

Edited by DIMITRIS80
Link to comment
Share on other sites

Και υπαρχει Ελληνική Βιοτεχνία που κατασκευάζει εξ ολοκλήρου ποδήλατα…

Δεν θυμάμαι το όνομα της, το είχα δει πριν κάνα χρόνο είδα και εικόνες από ποδήλατα και παρ ότι άσχετος τα βρήκα μια χαρά …

Κάπου έδρα Πάτρα ήταν ή κάπου Αχαΐα, δεν θυμάμαι..

 

Και ναι μακάρι να την διαφημίζω διότι μια ζωή όλα μα όλα εισαγόμενα όσα αγοράζουμε….

 

(μπορεί να υπαρχει κι άλλη ελληνική που φτιάχνει, δεν το έχω ψάξει)

Link to comment
Share on other sites

Η ideal και η orient.Η orient ειναι εδω στη Λαρισα.

Να φανταστειτε με το παλιο κανο κανα 15αρι χλμ αλλα δεν μπορω να ακολουθησω ενα φιλο με κουρσα που χτυπαει 30-40.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.