Μετάβαση στο περιεχόμενο

Όταν πετούν οι γερανοί


JEK

Recommended Posts

Εγώ θα το χοντρύνω λίγο και θα αρχίσω τις θεωρίες συνωμοσίας αλλά πιστεύω ότι όλοι αυτοί οι γερανοί και ο χρόνος του έργου, μου φαίνεται ότι εν μέρει γίνονται και για διαφήμιση, του στυλ γίνονται επενδύσεις στην Ελλάδα, στην παραλία, ελάτε και εσείς να επενδύσετε, σε Ελληνικό, Φάληρο κ.τ.λ. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 34
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιλε μου οταν εσυ μου εξηγησεις πώς το να σου δωσω εγω ενα οικοπεδο, να φτιαξεις με δικα σου λεφτα ενα κτιριο κ μολις το φτιαξεις να μου το χαρισεις το αποκαλεις εσυ επενδυση, τοτε θα συνεχισουμε να κουβεντιαζουμε. Ειδαλλως σας χαιρετω κ συνεχιστε.

Link to comment
Share on other sites

Τα ίδια λέμε ρε Ζαβί...Έχουν κρεμάσει γερανούς για να τους βλέπουν οι ξένοι σου λέω και εγώ. Δεν υπάρχει καμία επένδυση το είπα παραπάνω. Δωρεά ενός ιδρύματος είναι, με θαλασσοχρήματα, η οποία φυσικά θα έχει και εμπορική εκμετάλλευση. Κοινώς κράχτης για άλλες επενδύσεις.

Edited by nik
Link to comment
Share on other sites

Για τους γερανους:ειναι πολλοι για 2 λογους. Ο πρωτος ειναι οτι για λογους ασφαλειας απαιτειται να καλυπτουν τη μεταφορα φορτιων σε ολοκληρη την εκταση του εργου. Τα οικοδομικα εργα γινονται σε εκταση 40+ στρεμματων. Ο δευτερος ειναι οτι ετσι κ αλλιως δεν υπαρχει αλλο σοβαρο εργο να αποσβεστουν.

 

Εγω λεω οτι η ολη διασταση που εχει δοθει στο συγκεκριμενο εργο καλλιεργειται κ απο την περιοδο ισχνων αγελαδων. Αν π.χ. το χρημα ερρεε κ ο καθενας απο εδω μεσα σηκωνε απο μια οικοδομη κ εφτιαχνε απο ενα πεζοδρομο, τοτε με φουσκωμενο πορτοφολι θα εγραφε στα τρυφερα του το ρεντσο πιανο κ τους γερανους. Αλλα τωρα δεν υπαρχουν τετοια. Επομενως ολοι ασχολουνται με αυτο, που ειναι κ το μοναδικο εργο στην αττικη, μιας κ η γκελλα με τη τζει εν πι βαρεσαν διαλυση στο μετρο εν μερει κ λογω κυπρου (να μην ξεχναμε κ τον καλο φιλο μας το νταισελμπλοιμ)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ συνάδελφοι δεν το σκαλίζω άλλο το θέμα. Όποτε περνάω από κει θα σας στέλνω και καμμιά φωτό για να βλέπουμε αν μεγάλωσαν οι γερανοί.

Κατά τ'άλλα Καλή Χρονιά να έχουμε όλοι :smile:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.