Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δοκιμαστική έκδοση λογισμικού ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ


kiouspas

Recommended Posts

γεια σας ειμαι φοιτητης μηχανολογιας και ετοιμαζω την πτυχιακη μου με θεμα ενεργειακη επιθεωρηση ξενοδοχειου εχω κατεβασει το τεε κενακ αλλα με ζηταει κατι κωδικους γνωριζει κανεις αν υπαρχει δοκιμαστικη εκδοση γιατι στο site τους δε βρηκα τπτ ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

για πάρε τηλέφωνο στο ΤΕΕ (τεχνική υποστήριξη 89625-31100,2103671200) ή email [email protected]  γιατί πληρώνουμε ένα αντίτιμο και μας στέλνουν το κωδικό μας με ΕΛΤΑ 

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει δοκιμαστική έκδοση, πρέπει να το αγοράσεις (να σου στείλουν τους κωδικούς δηλαδή) 120ευρώ +ΦΠΑ= 123 ευρώ..

 

Για κοίτα μήπως το έχει αγοράσει κανένας φίλος σου να σου δώσει τους κωδικούς γι'αυτό που θες....

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση που πήρες είναι η 'TEE_KENAK_1_29_1_19_10_05_12';

Νομίζω η παλιά ('TEE_KENAK_V_1_28_1_73') λειτουργούσε χωρίς κωδικό δοκιμαστικά. Θα το επιβεβαιώσεις όμως εσύ για να μην απεγκαθιστώ την πρόσφατη από εμένα.

Εάν θέλεις στείλε μου το e-mail σου σε pm να σου την προωθήσω.

 

Link to comment
Share on other sites

H παλιά έκδοση δεν λειτουργεί πια! Ζητάει κωδικό!!

Έχω την εντύπωση αναφορικά με τη καινούρια, ότι ο κωδικός ισχύει για ένα και μόνο υπολογιστή. Πάντως ένα demo θα έπρεπε να υπάρχει για αυτό το τρομερά εύχρηστο, ευέλικτο, και έξυπνο πρόγραμμα..  :shock:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις απαντησεις μηπως γνωριζεται κανενα παρομοιο προγραμμα με το κενακ που να εχει δοκιμαστικη εκδοση 

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότερες εταιρείες λογισμικού έχουν προγράμματα ενεργειακής μελέτης. Δες στις γνωστές εταιρείες που βγάζουν προγράμματα για Η/Μ! Λογικά θα βρεις κάποια δοκιμαστική έκδοση.  

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Έχω την εντύπωση αναφορικά με τη καινούρια, ότι ο κωδικός ισχύει για ένα και μόνο υπολογιστή.

 

 

 

όχι, το έχω εγκατεστημένο σε 3 pc...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.