Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ηλεκτρονικά η κατάθεση μισθωτηρίων συμβολαίων


glaps

Recommended Posts

Εδω ρε παιδια ειδα πιστοποιητικο του 2012 που ο "συναδελφος" εβαλε τα μεικτα τετραγωνικα, οπως τα ειδε στο συμβολαιο, ως θερμαινομενη επιφανεια. Ουτε που μετρησε.

Και τωρα αυτο πρεπει να το χρησιμοποιησω για να μπω στο εξοικονομω. Με αυτο.

Και αν δε δεχθει ο "συναδελφος" να ανακαλεσει τι κανω?

 

Παρ' τ' αυγο και κουρεφτο...

 

Εμένα μου έτυχε να μην έχει βάλει καθόλου σκιάσεις λάθος την ισχυ του λέβητα λάθος την κατηγορία αυτοματισμών και τα U του κελύφους. Βάζοντας τα σωστά νούμερα η εξοικονώμηση ενέργειας έβγαινε αρνητική. Από την ΕΥΕΠΕΝ  είπαν ότι άμα κάνεις ανάκληση το πρώτο ΠΕΑ πάει στράφι το Πρόγραμμα. Κοινώς κλάφτα Χαράλαμπε.

Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχει με προτροπη της ΕΥΕΠΕΝ να ανακαλεσω το 1ο ΠΕΑ και να το αντικαταστησω με νεο. Παλι πετυχαινα τους στοχους.

Μαλλον θα ζητησω ανακληση. Δε μπορω να ενταξω στο προγραμμα διαμερισμα με υπαρχον ΠΕΑ συναδελφου που και ξερω οτι εχει λαθη αλλα και δεν ξερω και την ποιοτητα της δουλειας του, ειδικα οταν ο πελατης μου θελει να αλλαξει κουφωματα μοναχα, οποτε ειναι πολυ λεπτο ζητημα της εξοικονομησης ενεργειας και πρεπει να το χειριστει ο ιδιος μηχανικος

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου έτυχε να μην έχει βάλει καθόλου σκιάσεις λάθος την ισχυ του λέβητα λάθος την κατηγορία αυτοματισμών και τα U του κελύφους. Βάζοντας τα σωστά νούμερα η εξοικονώμηση ενέργειας έβγαινε αρνητική. Από την ΕΥΕΠΕΝ  είπαν ότι άμα κάνεις ανάκληση το πρώτο ΠΕΑ πάει στράφι το Πρόγραμμα. Κοινώς κλάφτα Χαράλαμπε.

 

αυτα πως τα δες σου δωσε το χμλ?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο την συνάδελφο και ανταλάξαμε xml. Φυσικά δεν το ανέλαβα γιατί είχε μπλεχτεί το πράγμα. Από την μία η συνάδελφος με το πρώτο ΠΕΑ λάθος και από την άλλη ο αλουμινάς να έχει βάλει 2τμ. παραπάνω στα κουφώματα (στα τιμολόγια και στα δελτία αποστολής).

Link to comment
Share on other sites

Την παραίτησή του υπέβαλε ο Χάρης Θεοχάρης

 

http://www.toxwni.gr/ellada/item/19044-tin-paraitisi-tou-ypevale-o-xaris-theoxaris

 

Πολυ θα μας λείψει.... Ηρθε, κατεστρεψε κι εφυγε νυχτα

Το μπουλο...

Edited by Inzaghi
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Μπα, εν Ελλαδι καποια πραγματα ειναι απλα ΜΗ αναστρεψιμα...

 

Θελει πιεση εκ μερους ΤΕΕ και ΥΠΕΚΑ.

Βλεπετε κανεις να ενδιαφερεται?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

πανω που θα ποσταρα και εγω την ειδηση

 

ΤΟΝ ΕΦΑΓΕΣ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΡΕ ΑΜΑΝ ΠΙΑ

ρε μπας και εισαι ο επομενος και μας το παιζεις κουκουρουκου? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να γουσταρε κανενας τον Θεοχαρη, αλλα ηταν ο μονος που καταφερε να κανει το 95% των υπηρεσιων, ηλεκτρονικες.

(βλ. τελη κυκλοφοριας κτλ).

 

Φυσικα ειχαμε και τα θεματα μας, με Ε9, μισθωτηρια κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.