Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι δάπεδο είναι αυτό;


sundance

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

το χρωμα ειναι της ρητινης ή περνιεται ξεχωριστα πριν?

 

λακα εννοεις το ξυλο του γραφειου?

 

τι κοστος εχει ενα τετοιο δαπεδο?

Link to comment
Share on other sites

Το χρώμα είναι της ρητίνης.

Το κόστος είναι αρκετά τσιμπημένο γιατί για ένα καλό αποτέλεσμα όπως αυτό της φωτογραφίας (χωρίς σκιές, ομοιόμορφο χρώμα κλπ) πρέπει τα μαστόρια να είναι πολύ έμπειρα.

Link to comment
Share on other sites

αλλάζει με τα υλικά

Γύρω στα 12-18 Ε/μ2 νομίζω ότι είναι μια μέση τιμή με τα υλικά......

Σε ένα εργοστάσιο που έφτιαξα μετά από προσφορές κατέληξαν στα 18. Έχω ακούσει και με 8

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

φιλε TheoTDM900 υπαρχουν φωτορεαλιστικα ποιο πιστικα και απο φωτογραφια...και εγω πιστευω οτι η γυαλαδα ειναι απο εποξειδικη ρητινη

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ερωτήσεις ?

 

1) κοιτάω τον αντικατοπτρισμό και παρότι βλέπω το φύλλωμα του δένδρου στο δάπεδο πάνω από το κάγκελο βλέπω δύο κουτιά σαν ανοίγματα που δεν τα βλέπω πουθενά απέναντι.

 

2) Τι αλουμίνιο είναι αυτό που έχει τέτοια γυαλάδα και έχει είδωλο ? Και από που ανοίγει ?

 

3) οι σκιές των καρεκλών δεν κολλάνε. Καθώς ναι μεν βλέπω σπότ πάνω από την μπροστά και δικαιολογεί την κάθετη σκιά αλλά στην άλλη τι έγινε και φεύγει λοξά διαγώνια ? :-oΕίναι σε λάθος θέση το σπότ.

 

Μπορεί το αποτέλεσμα σαν αποτέλεσμα να υπάρχει αλλά αυτό εδώ .......θα σκάσω.......είναι φωτορεαλισμός !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.