Μετάβαση στο περιεχόμενο

Χαλκίδα: Αυτοκτόνησε γνωστός πολιτικός μηχανικός πηδώντας από την Υψηλή Γέφυρα


georgegaleos

Recommended Posts

προσωπικά θυμωμένος είμαι ΜΟΝΙΜΑ  από την αρχή της κρίσης

 

 

βασικά και πριν.....αλλά τότε υπήρχε και ρευστό και έλεγες και ένα στα @@@ μου

Edited by akius
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 46
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλό ταξίδι συνάδελφε... Τα θερμά μου συλλυπητήρια στην οικογένεια του εκλιπόντος!

Ότι και να πεί κανείς είναι λίγο

Link to comment
Share on other sites

Καλό ταξίδι συνάδελφε...

Τι να πω...

Συλλυπητήρια στην οικογένειά του, δύναμη και κουράγιο.

Edited by an@stas1a
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Για να ανοίξω λογσμό (στο όνομα της οικογένειας) χρειάζεται κάποια διαδικασία, που δεν την ξέρω, αλλά σίγουρα απαιτούνται κάποια προσωπικά στοιχεία. Δεν γνώριζα τον συνάδελφο, επίσης δυστυχώς δεν είμαι από περιοχή.

Αν όμως κάποιος γνωρίζει ας μας πει (έστω και με ΠΜ) να κάνω ό,τι μπορώ.

Δεν αναφερόμουν μόνο σε εσένα. Πραγματικά πρέπει μέλος της οικογένειας και ενδεχομένως φορείς να ανοίξουν τον λογαριασμό. Θα είχε σημασία να βλέπαμε κάπου ανακοίνωση της οικογένειας και είδηση, καθώς μόνο ένα ποστ σε ένα φόρουμ ξέρουμε. Που να επιβεβαίωνε το λυπηρό γεγονός και να καλούσε Συνέλληνες σε οργάνωση. Μακάρι να είναι ο τελευταίος, η εκλλησία και οι φορείς που βοηθούνε να βοηθήσουν. Δεν ξέρουμε τους λόγους που τον οδήγησαν, ίσως να μην ήταν μόνο αυτοί που φανταζόμαστε.

Link to comment
Share on other sites

Και τι να πουν οι άνθρωποι μέσα στη θλίψη τους ανοίγουμε λογαριασμό βοηθήστε μας? Λυπηρά περιστατικά συμβαίνουν συνεχώς...

Από την άλλη πέρα από 2 γραμμές δεν γνωρίζουμε και μάλλον δεν υπάρχει και λόγος να μάθουμε τους λόγους που οδήγησαν σε αυτό..Οκ, ήταν άνεργος, η γυναίκα εργάζονταν σε τράπεζα, είχαν 2 ανήλικα παιδιά, ίσως χρέη..σκηνικό που συμβαίνει σε πολλές οικογένειες.. Τεσπα...

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.