Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πράσινο φως από το ελεγκτικό για την αναβάθμιση της Αλεξάνδρας


Engineer

Recommended Posts

Αν το γήπεδο συμβάδιζε με αυτά τα κτίρια θα ήμουν απόλυτα ικανοποιημένος. Δηλαδή να είχε τις δικές τους πρασιές και να μην ήταν χτισμένο σύριζα στο δρόμο, ώστε να μη κλείνει η μισή αλεξάνδρας από τα πούλμαν και τους μικροπωλητές όταν έχει αγώνα και γενικώς να είχε μια αξιοπρεπή εμφάνιση.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή η πρώτη μου επίσκεψη στον συγκεκριμένο ιερό χώρο 8-) , έγινε το 1967 , σε αγώνα Παναθηναικού - Τρικάλων 4-0 με τερματοφύλακα τον Κωνσταντίνου στην πρώτη του εμφάνιση σαν βασικού , λόγω τραυματισμού του πουλιού , έχω άλλη διαχρονικά εικόνα γιά τον χώρο .

Link to comment
Share on other sites

Εμ έτσι εξηγείται. Αν ζούσες εδώ γύρω θα σε είχαν ενοχλήσει και σένα ορισμένα στοιχεία που ως επί το πλείστον είναι πρόσφατες προσθήκες: το στέγαστρο, οι διαφημιστικές πινακίδες, τα κάγκελα, τα γκράφιτι, η βρώμα.. γενικά γύρω από το γήπεδο υπάρχει μια στενή ευτυχώς ζώνη υποβάθμισης σε σχέση με την υπόλοιπη περιοχή που ως επί το πλείστον είναι σχετικά καλού επιπέδου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.