Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΤΕΙ Χαλκιδας-Ηλεκτρολογων μηχανικων


Recommended Posts

Εξαρτάται τους ρυθμός και τα βιτσια του καθενός. Αλλο να πηγαίνεις καθε μερα αλλο 1 τη βδομάδα και αν...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, για αυτο είπα στο φίλο που ου βγαίνει οπως τα υπολόγισε πάνω κάτω το ίδιο..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το τρενο δεν βολευει καθολου..παρολο που το εχω διπλα μου στον αγ.στεφανο..αφηνει στη χαλκιδα και απο εκει για το τει θελει μπολικη ωριτσα μιας και δεν ειναι κοντα στα κτελ!

 

Παντως για αρχη θα κανω και εγω οπως πολλοι την προσπαθεια να πηγαινοερχομαι και αν δω οτι δεν βγαινει σκεφτομαι και τα υπολοιπα!

 

Ερωτηση: Εγω στο μακρινο μελλον σκεφτομαι να ασχοληθω με τις πιστοποιησεις μεσα σε μια μεγαλη εταιρια που κανει εργα..εχω καμια ελπιδα μεσω του τει?

Link to comment
Share on other sites

Αμα είσαι Αγιο Στέφανο , το τρένο είναι μονόδρομος γιατί το να κατέβεις στην Λιοσίων , είναι 30-45 λεπτά που αποκλείεται να σου χρειαστούν στην Χαλκίδα . Επίσης να σου πω ότι το ηλεκτρικό τρένο φτάνει ήδη μέχρι τους Αγίους Αναργύρους και μέσα στον χρόνο θα λειτουργεί , ενώ μέχρι το τέλος του χειμώνα θα έχει φτάσει στον Σταθμό Λαρίσης . Αυτό σημαίνει ότι μάλλον θα κερδίσεις 5-10 λεπτά διαδρομής ακόμη με αποτέλεσμα να είσαι στην Χαλκίδα σε 45-50 λεπτά , χρόνο που στην περίπτωση του ΚΤΕΛ θα είσαι ακόμα στην Αθήνα .

Link to comment
Share on other sites

Μενω Νεα ερυθραια..το κτελ ξερω οτι περναει απο την νεα κηφισια οποτε 5 λεπτα θα κανω μεχρι να το παρω..νομιζω βολευει καλυτερα!

 

Απλως εχω ακουσει οτι το τρενο στη χαλκιδα δεν σε αφηνει κοντα στα κτελ..καθως το τει ειναι στα ψαχνα ..επομενως θα πρεπει να παρω κτελ απο την χαλκιδα για να ειμαι σε 15-20 λεπτα στο τει.. ετσι νομιζω δηλαδη..ισως και να κανω λαθος! 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.