Μετάβαση στο περιεχόμενο

cosmote, cyta, wind, vodfone


Arche

Recommended Posts

Σε επίσκεψη που έκανα εντός Δεκεμβρίου σε κατάστημα Wind για να μεταφέρω αριθμό από Cosmote σε καρτοκινητό Wind με ενημέρωσαν ότι υπάρχει ένα κόστος 30€ ! ....

 

Νομίζω πως η περίπτωσή σου είναι στις εξαιρέσεις του πρώτου πίνακα https://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/timokatalogos/vasikes-xrewseis-kinhths-thlefwnias/ Μην νομίζεις όμως ότι γνωρίζω περισσότερα. Απλώς τα πλήρωσα για έναν και μοναδικό λόγο. Στις περιοχές που συνήθως κινούμαι, είτε στο λεκανοπέδιο είτε στην επαρχία, ουδέποτε είχα το παραμικρό πρόβλημα στο σήμα.

Στο υπόλοιπο σκέλος σχετικά με την αντιμετώπιση των σταθερών πελατών συμφωνώ. Είναι κάκιστη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το τιμιότερο όλων είναι το πρόγραμμα της Q.

Χρέωση ανά δευτερόλεπτο.. Όσο μιλάς, τόσο πληρώνεις....

 

Όταν λήξει το συμβόλαιο με wind θα το μετατρέψω σε Q

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ανανέωσα για 1η φορά στην wind το πρόγραμμα ... BLENDER με 8,5. Ωστόσο πρέπει να πληρώσεις 9,46 χωρίς να έχω καταλάβει τον λόγο.

Σου δίνει 400' ή 100sms ή 1024mb ή όλα μαζί με την αναλογία μείωσης να είναι 4 : 1 : 10,24.

Δηλαδή αν στείλεις 1 sms τότε εκτός από την μείωση στα sms σου μειώνονται ταυτόχρονα 4 λεπτά ομιλίας και 10,24mb internet.

Την πρώτη φορά που το επέλεξα έκλεισα μήνα χωρίς να χρησιμοποιήσω τίποτε.

9,5 € λοιπόν. Σούπερ. Ρε τους κλέφτες, που μου ζητούσαν 25 χωρίς να βγάζω άχνα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.