Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ποιο πρόγραμμα στατικών ζητούν περισσότερο στην αγορά;


vasiliskap

Recommended Posts

Χαίρεται,

 

Ξεκινήστε να διαβάζετε τα προηγούμενα ποστ περί fespa και stereostatika που έχουν δημοσιευτεί και όπου έχετε πρόβλημα, θα σας βοηθήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 25
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κατάλληλου στατικού προγράμματος
Υπάρχει τέτοιο πράγμα ; :)

 

Δεν θυμάμαι το μέρος και τα πρόσωπα , αν και αυτό δεν έχει σημασία . Πριν πολλά-πολλά χρόνια , σε ένα μέρος που το λέγανε Αρχαία Ελλάδα , ένας άρχοντας ρώτησε έναν φιλόσοφο "τι είναι θεός" . Ο φιλόσοφος ζήτησε λίγο καιρό για να το σκευτεί και ο άρχοντας δέχτηκε . Πέρασαν οι μέρες και ο άρχοντας έστειλε κάποιους για να του μεταφέρουν την απάντηση . Γυρνόντας του μετέφεραν την παρέκκλιση του φιλόσοφου να το σκευτεί λίγο ακόμα . Ο άρχοντας τη δέχτηκε . Τελικά , κάποτε ο άρχοντας δεν άντεξε και έστειλε κάποιους να τον φέρουν μπροστά του , οπότε και τον ξαναρώτησε : "τι είναι θεός" · και ο φιλόσοφος απάντησε : "Κοίτα , όσο πιο πολύ το σκεύτομαι , τόσο πιο πολύ μπερδεύομαι ..." ! ! !

 

Θέλω να πω , θα παρατηρήσεις και εσύ το ίδιο : όσο πιο πολύ θα ψάξεις για το κατάλληλο πρόγραμμα , τόσο πιο πολύ θα μπερδευτείς . Σίγουρα οι δημοσιεύσεις που θα βρεις εδώ αξίζουν τον κόπο , όμως ψάχνοντας θα δεις και νέα στοιχεία που δεν ήξερες . Γι'αυτό , μια καλή ιδέα είναι να ζητήσεις και μία παρουσίαση από κοντά (σημείωση : δεν είναι δικιά μου συμβουλή , και εγώ από άλλους το διάβασα) .

Link to comment
Share on other sites

To πιο σημαντικό πράγμα που πρέπει να ξεκαθαρίσεις είναι τι ζητάς από το πρόγραμμα...

 

Γρήγορη, εύκολη και ευπαρουσίαστη δουλειά ή λεπτομερή ανάλυση και έλεγχο κάθε παραμέτρου στην επίλυση;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.