Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τροποποιηση δανειου στο εξοικονομω


transit

Recommended Posts

αν εχεις κανεις λαθος επιλογη, θα σου προτεινα να μην το κανεις και να το στειλεις και να περιμενεις την ακυρωση....

Βεβαια παντα εχεις την επιλογη, να το κανεις, και οτι συμβει να μας πεις τι συνεβει και ετσι θα μαθουμε και εμεις :)

Edited by transit
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, katrmp said:

δηλαδη αν πατησω ακυρωση αιτησης δανείου τι θα βγάλει? αφού υπάρχει αυτη η ευχέρεια. Οχι ακύρωση όλης της αίτησης αλλά μόνο του δανείου . Εχει τέτοια επιλογη.

Ακύρωση αίτησης δανείου σε περίπτωση που σου βγάλει σφάλμα δεν υπάρχει.σε έχει εκει μπλοκαρισμένο μέχρι να λυθεί το σφάλμα.αν εσένα σε κατάσταση σφάλματος σου έχει επιλογή ακύρωσης δανείου είμαι περίεργος να το δω αυτό σε φωτογραφία!!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, katrmp said:

Να οι φωτο. εχω εκκρεμότητες με την τράπεζα, και μου έχει επιλογη ακυρωσης δανείου

CaptureA.PNG

CaptureB.PNG

κατσε να συνεννοηθουμε....εχεις εκκρεμοτητες  οποτε...για αυτο σου βγαζει επιλογη ακυρωσης!!!εγω λεω αν στειλεις αιτηση δανειου και σου βγαλει οτι εχεις σφαλμα τοτε δεν μπορεις να κανεις απολυτως τιποτα.εγω αναγκαστικα και ανοιξα λογαριασμο στην τραπεζα για να μπορεσω να συνεχιω γιατι μου εβγαζε 8 μερες σφλαμα!!!εσενα προφανως εξετασαν την αιτηση και σου ζητανε επιπλεον δικαιολογητικα απο οτι καταλαβαινω. δεν σου εχει βγαλει σφαλμα λοιπον!!!

Link to comment
Share on other sites

όχι, εκανα αίτηση την έστειλα, μου ζήτησαν επιπλέον δικαολογητικό και οταν πάω να το στείλω, μου βγάζει απευθειας σφάλμα, κωδικο σφάλματος κλπ

Edited by katrmp
Link to comment
Share on other sites

και στο σφαλμα που σου βγαζει ,σου δινει την δυνατοτητα ακυρωσης αιτησης δανειου? γιατι εγω 8 μερες μιλουσα με τραπεζα,υπουργειο,help desk,πληροφοριακα συστηματα κλπ....και μου λεγανε το γνωριζουν το προβλημα με τα σφαλματα το εχουν επισημανει στις τραπεζες αλλα δεν υπηρχε η δυνατοτητα μεχρι εκεινη τη στιγμη να βαλουν επιλογη ακυρωσης αιτησης δανειου,και για αυτο και εγω αναγκαστικα και ανοιξα λογαριασμο στην τραπεζα και μου προχωρησε την αιτηση.γιατι ο λογος που δεν προχωρουσε ηταν αυτος οτι δεν ειχα λογαριασμο στην τραπεζα.τωρα ή την εβαλαν επιπλεον αυτη την επιλογη ακυρωσης δανειου ΄ή λογω οτι ειναι για επιπλεον δικαιολογητικο σου δινει αυτη την δυνατοτητα να την ακυρωσεις!

Link to comment
Share on other sites

On 19/6/2018 at 6:58 ΜΜ, filodoxos said:

κατσε να συνεννοηθουμε....εχεις εκκρεμοτητες  οποτε...για αυτο σου βγαζει επιλογη ακυρωσης!!!εγω λεω αν στειλεις αιτηση δανειου και σου βγαλει οτι εχεις σφαλμα τοτε δεν μπορεις να κανεις απολυτως τιποτα.εγω αναγκαστικα και ανοιξα λογαριασμο στην τραπεζα για να μπορεσω να συνεχιω γιατι μου εβγαζε 8 μερες σφλαμα!!!εσενα προφανως εξετασαν την αιτηση και σου ζητανε επιπλεον δικαιολογητικα απο οτι καταλαβαινω. δεν σου εχει βγαλει σφαλμα λοιπον!!!

τι εκανες τελικα???εκανες ακυρωση η προχωρησες στο δανειο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.