Μετάβαση στο περιεχόμενο

Διαιρεί και βασίλευε


Recommended Posts

Γεια σας ,

 

Προς τον χρήστη του forum : τον/την Παναγιώτης

 

Εσείς χρησιμοποιήσατε εκφράσεις προς εμένα τύπου Η βλακεία είναι ανίκητη , λυπάμαι πάρα πολύ διότι αυτό αποδεικνύει το επίπεδο σας κοινωνικό και μορφωτικό τα ράσα δεν κάνουν τον παπά, αλώστε κατάλαβα ότι έχετε θεμελιώσει όλο το forum στο ρητό διαιρεί και βασίλευε . Αγαπητέ κύριε δεν σας έδωσα δικαίωμα να μου απαντήσετε στο προσωπικό μου e-mail σας το απαγορεύω να το ξανά χρησιμοποιήσετε, το προσωπικό μου e-mail είναι κρυφό στο forum ,οτιδήποτε θέλετε οφείλετε να μου απαντήσετε στο forum στον χρήστη polytechniqENSICA-SUPAERO , εάν τολμήσετε να επανέλθετε στο προσωπικό μου e-mail ειλικρινά θα σας μηνύσω δεν αστειεύομαι ,σε καμία περίπτωση δεν σας απειλώ δεν απειλώ ούτε απειλούμε είναι μία προειδοποίηση την οποία να την λάβετε πολύ σοβαρά υπόψη σας.

 

Με φιλικούς χαιρετισμούς

polytechniqENSICA-SUPAERO

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας ,

 

Προς τον χρήστη του forum : τον/την Παναγιώτης

 

Εσείς χρησιμοποιήσατε εκφράσεις προς εμένα τύπου Η βλακεία είναι ανίκητη , λυπάμαι πάρα πολύ διότι αυτό αποδεικνύει το επίπεδο σας κοινωνικό και μορφωτικό τα ράσα δεν κάνουν τον παπά, αλώστε κατάλαβα ότι έχετε θεμελιώσει όλο το forum στο ρητό διαιρεί και βασίλευε . Αγαπητέ κύριε δεν σας έδωσα δικαίωμα να μου απαντήσετε στο προσωπικό μου e-mail σας το απαγορεύω να το ξανά χρησιμοποιήσετε, το προσωπικό μου e-mail είναι κρυφό στο forum ,οτιδήποτε θέλετε οφείλετε να μου απαντήσετε στο forum στον χρήστη polytechniqENSICA-SUPAERO , εάν τολμήσετε να επανέλθετε στο προσωπικό μου e-mail ειλικρινά θα σας μηνύσω δεν αστειεύομαι ,σε καμία περίπτωση δεν σας απειλώ δεν απειλώ ούτε απειλούμε είναι μία προειδοποίηση την οποία να την λάβετε πολύ σοβαρά υπόψη σας.

 

Με φιλικούς χαιρετισμούς

polytechniqENSICA-SUPAERO

 

Κύριε polytechniqENSICA-SUPAERO

Προσπαθώ να καταλάβω τι σχέση έχει αυτό που λέτε "Η βλακεία είναι ανίκητη" με τον κύριο Παναγιώτη. Το μόνο που μπορώ να φανταστώ είναι ότι σας έστειλε κάποιο email στο τέλος του οποίου διαβάσατε το παραπάνω μήνυμα το οποίο είναι και η υπογραφή του για κάθε μία από τις 710 δημοσιεύσεις του. Χαρακτηριστικά αναγράφεται :

 

Παρακαλώ, διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής.

 

- Η βλακεία είναι ανίκητη

 

Μήπως δηλαδή έχει γίνει κάποια παρεξήγηση?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ polytechniqENSICA-SUPAERO

 

Καταρχάς να ξεκαθαρίσω ότι σου έστειλα προσωπικό μήνυμα και όχι email. Το ότι έλαβες email το οποίο σε ειδοποίησε για αυτό το μήνυμα οφείλεται στις ρυθμίσεις που έχεις επιλέξει από το προφίλ σου. Αν θέλεις μπορείς να αλλάξεις τη ρύθμιση αυτή. Επίσης για να μη δημιουργούνται ψευδείς εντυπώσεις, η διεύθυνση του email σου φυσικά και δεν είναι κρυφή στο φόρουμ*. Εσύ ο ίδιος συμφώνησες να αποθηκευτεί στη βάση δεδομένων του φόρουμ. Όπως άλλωστε και σε κάθε άλλο φόρουμ στο οποίο έχεις επιλέξει να γίνεις μέλος. Θα σε συμβούλευα να διαβάσεις προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής.

 

Από εκεί και πέρα, η φράση που θεώρησες ότι σε θίγει ("Η βλακεία είναι ανίκητη") δεν αναφερόταν προσωπικά σε εσένα. Πρόκειται για την υπογραφή μου και η οποία εμφανίζεται κάτω από κάθε δημοσίευση που κάνω στο συγκεκριμένο φόρουμ.

 

ps. Αυτά περί μηνύσεων τα αφήνω ασχολίαστα... Αν τα χρειαστείς πάντως, τα στοιχεία μου είναι στη διάθεση σου.

 

*Σημειώνω εδώ ότι εγώ όπως και οι υπόλοιποι mods δεν έχουμε πρόσβαση στα emails αυτά.

Link to comment
Share on other sites

polytechniqENSICA-SUPAERO

 

Μόλις είδα κ τις άλλες 2 δημοσιεύσεις σου στο φόρουμ.

 

ΤΟΛΜΩ να σε συγχαρώ δημοσίως για τις τόσο ενδιαφέρουσες τοποθετήσεις σου μέχρι τώρα κ τις ικανότητές σου περί πλοήγησης σε διαδικτυακούς τόπους,καθώς κ την απαράμιλλη γνώση σου γύρω από τα νομοθετικά διατάγματα που τις διέπουν.Επίσης,για το συσχετισμό τίτλου θέματος-δημοσιεύσεων που πιο καλά νομίζω ότι κανείς μας δεν τα έχει καταφέρει μέχρι στιγμής.

 

Κ επειδή είμαι από τους ανθρώπους που λαμβάνουν ΠΟΛΥ σοβαρά τις προειδοποιήσεις των άλλων,πραγματικά δεν θα ήθελα να σε έχω αντιμέτωπο,γιατί τουλάχιστον εμένα με έπεισες.

 

Προφανώς είσαι από τους ελάχιστους αδικημένους αυτής της κοινωνίας κ με προβληματισμούς πολλά χρόνια μπροστά από την εποχή σου.Η μοίρα όμως παίζει τα παιχνίδια της κ διάλεξε αποκλειστικά εσένα να ταλαιπωρεί.Γι' αυτό λοιπόν μην σε απασχολεί η περίπτωση να προκαλείς το γέλωτα,καθότι τα υπόλοιπα μέλη πιθανόν να μην έχουν τις γνώσεις κ τις εμπειρίες σου.Όπως φαίνεται στην Ελλάδα,τα πάντα δουλεύουν στην εντέλεια,οπότε δύσκολα κάποιος από εμάς θα προβληματιστεί στο βαθμό που εσύ πετυχαίνεις.Κ είναι ευτυχές το γεγονός που επιτέλους βρήκες κ τους αρμόδιους ανθρώπους-avatars (όπως εσύ όρισες) να μοιραστείς την πικρία σου.

 

Κ σκέψου πόσο πολύ με συγκίνησαν τα λεγόμενά σου,έτσι ώστε να κάνω ποστ ύστερα από ΩΡΕΣ απραξίας...Ένα μεγάλο μπράβο σου αξίζει ακόμη για αυτό το τόσο χρήσιμο θρεντ που δημιούργησες,καταναλώνοντας αρκετή φαιά ουσία.Είναι μεγάλο μάθημα κ θεωρώ ότι ήδη είσαι ένα από τα πιό χρήσιμα μέλη.

 

Κ για να διορθώσω κ το mod ''Παναγιώτης'' σχετικά με την υπογραφή του,το σωστό ρητό είναι : ''ενάντια στη βλακεία των θνητών,ακόμα κ οι θεοί μάταια αγωνίζονται''.Τάδε έφη Schiler.

Link to comment
Share on other sites

@polytechniqENSICA-SUPAERO

Ειλικρινά δεν νομίζω πως με τον τρόπο αυτό μπορείς να πετύχεις κάτι, ούτε να κερδίσεις τη συμπάθεια κανενός, όσο δίκιο και να έχεις. Εδω είναι ένα forum που μπορεί καμιά φορά να ξεσπάμε με αφορμή γελοίες καταστάσεις που ζούμε, αλλά δεν είναι αυτός ο αυτοσκοπός. Οι συντονιστές φαίνεται είναι τέρατα ψυχραιμίας (και μπράβο). Σε άλλα forum απλά θα πατούσαν το κόκκινο κουμπάκι...

 

A και πριν με πεις βολεμένο διπλωματούχο (lol) ψάξε με λίγο...

Link to comment
Share on other sites

''ενάντια στη βλακεία των θνητών,ακόμα κ οι θεοί μάταια αγωνίζονται''.Τάδε έφη Schiler.

 

Είσαι πολύ μπροστά ρε zavi...πολύ μιλάμε !!!

 

Και συ βρε polytechniqENSICA-SUPAERO...διάβασε λίγο για τα forums, ενημερώσου λίγο για τις υπογραφές, banners, tags κ.τ.λ. και μετά κάνε τα post σου...από το τίποτα θα τρέχαμε στα δικαστήρια...

 

Υ.Γ.

Για το ποτό κ.τ.λ. μην τα δίνεις σημασία είναι η υπογραφή μου (και ο κρυφός μου πόθος...)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.