Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αμμουδιά και ξερό ψωμί


sundance

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 23
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για όλα (δηλαδή την έλλειψη της δυνατότητας να πάω για μπάνιο) φταίει η εξεταστική! Και οι τελικές εξετάσεις εργαστηρίων! Και η εξεταστική! Και το project τεχνικής θερμοδυναμικής! Και η εξεταστική! και πολλά άλλα με πρώτη και καλύτερη την εξεταστική! Πάντως πέρα από την πλάκα εμένα μου αρέσει πιο πολύ το βουνό παρά η θάλασσα- ναι ξέρω, είμαι ξενέροτος.:P Αλήθεια πόσοι από εσάς προτιμάτε βουνό?

Link to comment
Share on other sites

Και είσαι και στα Χανιά, τρομάρα σου! Κάνε ένα μπάνιο στα Φαλάσαρνα να μας πεις πόσο κρύο είναι το νερό, να ξέρω τι με περιμένει τον Αύγουστο που θα πάω για βουτιές. Θα αφήσω τα κοκκαλά μου εκεί από το κρύο ή μόνο την πέτσα μου;

Link to comment
Share on other sites

@EngXanthi

 

Ανάλογα από που είναι το ρεύμα όταν θα πας μπορεί να τα πετύχεις και ζεστά... Αλλά όσο και κρύα να είναι τα νερά από Πόρτο Μόλο και Αϊ Γιάννη καλύτερα θα είναι...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επέστρεψα από το πρώτο μπάνιο της σαιζόν. Φέτος που είναι χαλαρά εργασιακά τα πράγματα θα τα λιώσω τα βότσαλα!!!

 

Καλά ..... εσείς στην Καλαμάτα εχετε και την θάλασσα στα ποδια σας... Γαλαζια σημαία μεσα στο λιμάνι....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.