Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μπαμπινιώτης Νέων Ελληνικών Οικοδομής !!


victim1

Recommended Posts

Ας είναι λοιπόν η πρώτη μου δημοσίευση άκρως τεχνική από επιστημονικής απόψεως και άκρως επιστημονική από τεχνικής απόψεως . Κοινώς , φίλε [email protected] ,πέρασαν χρόνια και τα ξέχασες ; ταμπερ , όχι τάπερ ( dumper ) , ρίβερ και ίβερ ( invert ) και άλλα δίχως έλεος εκεί ψηλά στα βουνά με τους μάο μάο

 

υ.γ. : τα δέοντα σε όλους σας , πρώτο μήνυμα και δεν ξέρω τους κώδικες δεοντολογίας του forum

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Κοινώς , φίλε [email protected] ,πέρασαν χρόνια και τα ξέχασες ; ταμπερ , όχι τάπερ ( dumper ) , ρίβερ και ίβερ ( invert ) και άλλα δίχως έλεος εκεί ψηλά στα βουνά με τους μάο μάο

 

:lol:

 

Ο ''Μητσοτάκης'' και ο ''Μάστορας'' πάντως έτσι τα αποκαλούσαν!

 

:lol:

 

Την καλημέρα μου από την πρωτεύουσα!

Link to comment
Share on other sites

-κυνοφαΐτες: οι τριγωνικές προεξοχές της τοιχοποιίας όπου πατάει η δίρριχτη στέγη!

-αρμακαΐνες: τα ζευκτά!

 

(ας επιβεβαιώσει κάποιος την ορθογραφία!)

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους και ένας πραγματικός επιστήμονας στο forum πήξαμε με τους μηχανικούς, καλώς ήρθε δάσκαλε.

 

καλως σας βρηκα!αν και οι ψηφιακές μου συλλογές δεν αναιρούν αυτό που λέει η υπογραφή μου!άλλωστε εγώ διαβάζω τα χοντρά γράμματα του βιβλίο της φυσης (βλ.τη σχετικά μεταφορά του Νεύτωνα)..εσείς όχι μόνο διαβάζετε και τα ψιλά αλλά γράφετε και σε αυτό!

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

επανέρχομαι στο thread για να προσθέσω το "θα το περάσουμε όλο με κρουασανίτ" που άκουσα τις προάλλες (αντί για κουρασανίτ) !!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.