Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μπαμπινιώτης Νέων Ελληνικών Οικοδομής !!


victim1

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση
Αν ήξεραν να μιλάνε ελληνικά,τότε μάλλον θα μπορούσαν να κάνουν κ καλύτερη δουλειά....

 

Ωραία η ιδέα της στήλης,αλλά δυστυχώς έτυχε να είμαι η πρώτη που ενοχλήθηκε. Zavi,θεωρώ το σχόλιό σου μικρές κακίες και έλλειψη εμπειρίας στο γιαπί.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η ιδέα της στήλης,αλλά δυστυχώς έτυχε να είμαι η πρώτη που ενοχλήθηκε. Zavi,θεωρώ το σχόλιό σου μικρές κακίες και έλλειψη εμπειρίας στο γιαπί.

 

"Εργολάβος μηχανικός" είναι καινούργια ειδικότητα; Ομολογώ ότι δεν την έχω ξανακούσει! Σε ποιές πόλεις υπάρχουν σχολές;

Link to comment
Share on other sites

Άντε συναδελφοι ξεκινήστε.. είμαι πολύ περίεργη να μάθω καινούργιες λέξεις.

Και νομίζω ότι όλοι οι νέοι συνάδελφοι αυτό περιμένουν!

 

Πως θα συνενοηθούμε με τις υπολοιπες ειδικότητες που ασχολούνται με την οικοδομή προς αποφυγή παρεξηγήσεων!!!!

Link to comment
Share on other sites

"Εργολάβος μηχανικός" είναι καινούργια ειδικότητα; Ομολογώ ότι δεν την έχω ξανακούσει! Σε ποιές πόλεις υπάρχουν σχολές;

 

tpanag, μία ήταν η σχολή αυτή, είχε ανοίξει για μένα κι όταν αποφοίτησα έκλεισε. Σε κάλυψα ή να συνεχίσω? Θέσε μου απορίες.

Link to comment
Share on other sites

πέρα από την πλάκα και χωρίς εντάσεις είναι άλλο πράγμα να δηλώνεις

μηχανικός - εργολάβος και άλλο εργολάβος μηχανικός.

 

αν είναι το δεύτερο, πως να το κάνουμε, είναι ερειστικό.

Link to comment
Share on other sites

@preki

Δεν νομίζω ότι ο tpanag είπε κάτι κακό... και δεν μπορώ να καταλάβω το ύφος της απάντησης σου...

Νομίζω ότι όλοι απορούμε με την ειδικότητα που δηλώνεις. Αν θες κάνε μια επεξήγηση για να ξέρουμε για τι πράγμα μιλάμε.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.