Μετάβαση στο περιεχόμενο

Βεβαίωση Σύνδεσης με το δίκτυο Κοινής Ωφέλειας


Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

Προσπαθώ εδώ και 4 μήνες να βάλω ρεύμα σε νέα παροχή με το ΔΕΔΔΗΕ.

Μου ζήτησαν τη βεβαίωση Σύνδεσης με το δίκτυο Κοινής Ωφέλειας, τους την προσκόμισα αλλά μου ζήτησαν να στείλει ο μηχανικός καινούργια με βάση τον νόμο 4964/2022 μέσω e αδειες.

 

Μήπως μπορεί κάποιος να με κατευθύνει πώς μπορω να βοηθήσω τον μηχανικό να τη βγάλει; Δεν το γνώριζε ως διαδικασία επειδή είναι πολύ καινούργια αλλαγή.

Κάθε βοήθεια είναι χρήσιμη.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, George P. Vakalopoulos said:

 

Μου ζήτησαν τη βεβαίωση Σύνδεσης με το δίκτυο Κοινής Ωφέλειας, τους την προσκόμισα αλλά μου ζήτησαν να στείλει ο μηχανικός καινούργια με βάση τον νόμο 4964/2022 μέσω e αδειες.

Μήπως μπορεί κάποιος να με κατευθύνει πώς μπορώ να βοηθήσω τον μηχανικό να τη βγάλει; Δεν το γνώριζε ως διαδικασία επειδή είναι πολύ καινούργια αλλαγή.

Αυτό μόνο σαν αστείο μπορεί να εκληφθεί. Αν δεν την ξέρει την διαδικασία, θα διαβάσει, θα ρωτήσει και θα την μάθει. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, George P. Vakalopoulos said:

Μήπως μπορεί κάποιος να με κατευθύνει πώς μπορω να βοηθήσω τον μηχανικό να τη βγάλει; Δεν το γνώριζε ως διαδικασία επειδή είναι πολύ καινούργια αλλαγή.

Πέρα ότι συμφωνώ με τον @Pavlos33, θα ήθελα να σας ρωτήσω  το εξής:

Αυτός δεν ντράπηκε να σας το πει αυτό και εσείς όταν το ακούσατε δεν κακοφάνηκε? 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ!

όλα έγιναν μια χαρά και κάναμε την σχετική αίτηση.

 

15 ώρες πριν, Pavlos33 said:

Αυτό μόνο σαν αστείο μπορεί να εκληφθεί. Αν δεν την ξέρει την διαδικασία, θα διαβάσει, θα ρωτήσει και θα την μάθει. 

Αυτο έκανε εν τέλει ο άνθρωπος, απλά επειδή είμια και εγω αρκετα αγχωμένος, διότι άλλα μου ζητούσε ο ΔΕΔΔΗΕ την Τρίτη, άλλα χθες...ζήτησα τη βοήθεια του φόρουμ για παν ενδεχόμενο..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Όποιος συντονιστηκε με έναν άλλο,  και έβαλαν αρνητική ψήφο, θα πρέπει να είναι πολύ χασομερης. 

Αλλά περιμένω να εξηγήσει κάποιος το λόγο 

On 9/14/2022 at 7:49 PM, Bill22 said:

ρωτήσω  το εξής:

Αυτός δεν ντράπηκε να σας το πει αυτό και εσείς όταν το ακούσατε δεν κακοφάνηκε

 

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Bill22δεν λέει πουθενά ότι ζήτησε την βοήθεια του πελάτη για να κάνει την αίτηση απλά του είπε την αλήθεια, ότι είναι καινούριο φρούτο και πρέπει να δει πως γίνεται....

Και τελικά, έμαθε και την έκανε....

Οπότε μήπως η αρνητική μπήκε γιατί βιάστηκες να κατακρίνεις?

υ.γ. Δεν σου έβαλα αρνητική μιας και δεν αξίζει, δεν θα είχα πρόβλημα να σου το πω, άλλωστε αυτά που γράφω σαν αρνητική είναι...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.