Μετάβαση στο περιεχόμενο

Καταπατημένα ακίνητα: Τίτλοι ιδιοκτησίας με έκπτωση έως 80% στην αντικειμενική αξία και ελάχιστη δόση 100 ευρώ


Engineer

Recommended Posts

. Κάθε αίτηση εξαγοράς υποβάλλεται στον φορέα υ -
ποδοχής, εντός ενός (1) έτους από την έκδοση της κοι -
νής απόφασης της παρ. 2 του άρθρου 19

 

πού ειναι αυτο για 31/3;;;

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει Δημήτρη, αρχίσαμε δουλειά βρήκα την ψηφιακή πύλη και θα ξεκινήσουμε την δήλωση. 

Να είσαι καλά και ευχαριστώ για την βοήθεια σου
Αν το ξαναβρώ, ότι δηλώσεις πρέπει να κάνουν μέχρι 31/3,  θα το δημοσιεύσω εδώ να το δεις.
Φιλικά
Χάρης 

Edited by Arche
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω βρει τπτ, πήγα να κάνω την διαδικασία με το gov.gr-ΕΨΠ (είσοδος ψηφιακής πύλης) και κόλλησα.
Τα στοιχεία μου τα βρηκα, κάποια ιστοσελίδα  σχετική με το gov.gr- ΕΨΠ τα βρήκε  απο taxisnet, στην συνέχεια έπρεπε να κάνω πιστοποίηση κινητού τηλ και ενώ την διαδικασία με το τηλ που στέλνουν τον κωδικό την έκανα, ήθελε μετα να επιβεβαιώσω και το τηλ μέσω τράπεζας που έχω ebankig και η τράπεζα μου δεν ήταν μεσα στο σύστημα. Μετά έλεγε πως μπορώ να επιβεβαιώσω το τηλ μέσω του παρόχου κιν τηλεφωνίας αλλά δεν μπόρεσα να το κάνω σήμερα.  

Edited by Arche
Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένε μου αδερφέ, επισημαίνω 2 πράγματα., Ενα ότι στο google κυκλοφορούν σελίδες τις οποίες το antivirus μου δεν μου δείχνει ότι τις θεωρεί ασφαλή τοποθεσία, οπότε να προσέχουμε που συνδεόμαστε και τα στοιχεία μας που τα ανακοινώνουμε. Και
2) Βρήκα αυτήν:        http://www.opengov.gr/digitalandbrief/?p=2142#comments
Τώρα το τι θα πατήσουμε στην συνέχεια το που θα βρούμε το παράθυρο να συμπληρώσουμε την αίτηση μόνο ο Θεός το ξέρει, αν κάποιος γνωρίζετε κάτι να ενημερώσετε

Edited by Arche
διόρθωση κειμένου
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, τελικά έχετε κάποιο νεότερο? Μπορούμε να κάνουμε τις αιτήσεις όταν ένας ιδιοκτήτης που επιθυμεί και μπορεί να κάνει την αίτηση να πάρει την γη που έχει τις εγκαταστάσεις του από το Δημόσιο, έχει αρχίσει να γίνεται δυνατό να κάνει την αίτηση του?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.