Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δαπάνη κατασκευής δρόμου από παρόδιους ιδιοκτήτες


Recommended Posts

15 minutes ago, Didonis said:

το όλο θέμα έχει μεγάλη μα μεγάλη πλάκα.....

και ιδιαίτερα χρήσιμο για συμπεράσματα γιατί στην ουσία είμαστε ακόμα "βράσε όριζα" ....

Δεν νομίζω πως χρήζει κάποιο άλλο σχολιασμό όλο αυτό το "πράγμα"

Αντικείμενικα δε χρήζει καθώς υπάρχουν καλύτερα πράγματα να ασχοληθεί κάποιος. 

Βέβαια μπορεί κάποιος να δει τι γίνεται στη πράξη και οχι στη θεωρία ούτε όταν γίνεται σοβαρή δουλειά με μελέτες κτλ.

Εγώ απλα ρωτάω τι μπορεί να πάει στραβά. Ισως ειναι δικο μου προβλημα καθώς πχ αν το βλέπω σε 5 χρονια χωρίς να εχει σπασει σε τελεια κατάσταση θα με επηρεάσει πολυ ψυχολογικά γιατί θα δικαιωθούν απόλυτα και ολη αυτη η γνώση θα ειναι μάταιη και θα το σκεφτόμαι καθε μερα οπως ηδη σκέφτομαι καθε μερα αντίστοιχα πράγματα. Δηλαδή θα λέω κοιτα 3 εκατοστά μπετο αντεξανε τριαξονικα και αυτοκίνητα 5 χρονια και εγώ έλεγα θα χαλάσει. Ποσο χαζος ημουν ποσο δικαιο ειχε ο εργολαβος

Edited by Kadmos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 21
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 ώρα πριν, Kadmos said:

... Δηλαδή πως συμπεριφέρεται στη πράξη το μπετο που του εχει ρίξει πολυ νερο στη βαρελα και έχουν μείνει αδρανή μετα μονα τους ...

στο μέγα ερώτημα η απάντηση είναι θα μάθουν κολύμπι.

38 λεπτά πριν, Kadmos said:

.. θα με επηρεάσει πολυ ψυχολογικά ...

για θέματα ψυχολογίας και ψυχανάλυσης θα πρέπει να απευθυνθείς σε φόρουμ Ψυχολογίας και Ψυχολόγων (αν υπάρχουν).

Εδώ είναι Φόρουμ Μηχανικών και είμαστε αναρμόδιοι.

 

Το θέμα έχει εξαντληθεί και κλειδώνει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.