Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιλογή κλιματιστικού βάση απωλειών


alexandrk

Recommended Posts

Δεν το γνωρίζω να είμαι ειλικρινής αν τυπικά θα έπρεπε να συμμετέχουν και οι υπόλοιποι ένοικοι στην θερμομόνωση. Γνώριζα οτι ισχύει στην περίπτωση της υγρομόνωσης, οπότε υπέθεσα οτι ισχύει και στην θερμομόνωση. Όπως και να έχει βέβαια, απαιτείται νομίζω και η δική τους έγκριση, αλλά πάνω απ' όλα χωρίς εξοικονομώ, χλωμό το κόβω να μπει στα άμεσα σχέδια.

Link to comment
Share on other sites

OK.

απλά θα πληρώσεις για μεγαλύτερα μηχανήματα και μεγαλύτερη κατανάλωση ρεύματος ....

Ειδικά το καλοκαίρι Αθήνα, η ταράτσα πιάνει 60 βαθμούς.... βραδιάζει 21,00 και για πολλές ώρες ακόμα όλο το βράδυ αποβάλει η ταράτσα την θερμοκρασία αυτή στο διαμέρισμα.

Προσπάθησε έστω αυτό να το μειώσεις ..... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, alexandrk said:

Δεν το γνωρίζω να είμαι ειλικρινής αν τυπικά θα έπρεπε να συμμετέχουν και οι υπόλοιποι ένοικοι στην θερμομόνωση. Γνώριζα οτι ισχύει στην περίπτωση της υγρομόνωσης, οπότε υπέθεσα οτι ισχύει και στην θερμομόνωση. Όπως και να έχει βέβαια, απαιτείται νομίζω και η δική τους έγκριση

Ουδεμία σχέση έχει η έγκριση με τη συμμετοχή (εν προκειμένω).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.