Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αλλαγή χρήσης από αγροτική σε εμπορική αποθηκή


Recommended Posts

theo πραγματικα δεν ηταν στις προθεσεις μου να γινω επιθετικος.Αντιθέτως ο συναδελφος μου φανηκε επιθετικος.Εγω ουτε ρε φιλε είπα, ούτε οτι δεν είμαστε καλα εδω μέσα.Μια παρακληση εκανα οσο πιο ευγενικά μπορούσα γιατι κατα τη γνωμη μου με το να λεει καποιος απλα κι αοριστα οτι απαντηθηκε η ερωτηση,οδηγει και τους υπολοιπους συναδελφους στο να μην ασχοληθουν με αυτη.Οσον αφορά το γεγονος οτι κάνω μόνο ερωτησεις θα ηθελα να επισημανω οτι είμαι νέος μηχανικός και είναι απόλυτα λογικο να αποφευγω να απανταω για να μην μπερδεψω καποιο συναδελφο.Πιστεψέ με εγω είμαι ο πρώτος που θέλω να δίνω απαντήσεις σε θεματα των συναδέλφων κι οταν φτάσω στο επιπεδο αυτό θα το κανω

το ρε φίλε κλπ μπήκε αφ'οτου μου είπες πως απαξιώνω την ερώτησή σου

ΔΕΝ ΕΙΠΑ ποτέ απλά και αόριστα ότι απαντήθηκε η ερώτησή σου. ΕΙΠΑ κάπου έχει ξανασυζητήθεί το θέμα. Το ίδιο είναι;

Αν αυτό που είπα οδηγεί αυτούς που ξέρουν να απαντήσουν στο να μην απαντήσουν τότε μάλλον δεν τα αντιλαμβάνεσαι καλά τα πράγματα του forum. Αυτό που είπα θα έπρεπε να οδηγήσει εσένα:

1. στο να κάνεις αναζήτηση για το θέμα έστω και τώρα αφού δεν έκανες πριν (άσχετα αν το συμφώνησες όταν έκανες εγγραφή) που ακόμα και για αυτό δεν σου είπα τίποτα

2. στο να συνεχίσεις στο ίδιο θέμα που θα πρέπε να έχεις ήδη βρει ώστε να μην ανοίγουμε 100 threads για τα ίδια και τα ίδια. Παρόλα αυτά συνεχίζεις και ποστάρεις εδώ!

Δηλ. αφού σου έδωσα την πληροφορία ότι υπάρχει κάτι σχετικό με αυτό που ζητάς, τι άλλο θέλεις να σου κάνω και την αναζήτηση;

 

Δεν ήμουν ποτέ επιθετικός, πάντα επιτελικός μέσος, σαν τα παλιά 10ρια τύπου Μαραντόνα, Χάτζι, Στόϊτσκοφ κλπ

Link to comment
Share on other sites

Evan είπαμε λήξαν ρε συνάδελφε.

 

Δλδ τι ? Ποιος θα πει την τελευταία κουβέντα ?

 

Συνάδελφοι είμαστε όλοι με νεύρα βιολιά από την καθημερινότητα και δεν χρειάζονται εντάσεις.

 

ε όχι και Μαραντόνα :P

 

Μάθε μπαλίτσα αγόρι μου.....δεν στα εξηγώ καλά ?

 

:D

 

Στο θέμα :

 

Η μεταλλική κατασκευή θεωρείται συναρμολογούμενη αποσυναρμολογούμενη, θεωρητικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

επι του θέματος εδώ:

 

Αλλαγή χρήσης από αγροτική αποθήκη σε εμπορική αποθήκη σε εκτός σχεδίου

http://www.michanikos.gr/showthread.php?t=8021

 

 

ektwr ξαναγράφεις την απορία σου στη σωστή συζήτηση και όποιος γνωρίζει σου απαντά

 

το θέμα κλειδώνει

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.