Μετάβαση στο περιεχόμενο

Υπογραφή Η/Μ σχεδίων για Δ.Ε.Η. και έναρξη στην εφορία


ip9772

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 27
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε περίπτωση που δεν έχει γίνει η έναρξη στην εφορία δεν μπορούν να εκδοθούν και οι άδειες από την διεύθυνση βιομηχανίας (ή ανάπτυξης τωρα νομίζω).

 

Υπό αυτό το πρίσμα με το θέμα υπογραφής ΥΔΕ τι γίνεται? Γιατί η ΥΔΕ που υπογράφει κάποιος στο πρώτο άρθρο αναφέρει

 

"Δηλώνω υπεύθυνα ότι κατέχω την Άδεια Ηλεκτρολόγου Εγκαταστάτη..."

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που δεν έχει γίνει η έναρξη στην εφορία δεν μπορούν να εκδοθούν και οι άδειες από την διεύθυνση βιομηχανίας (ή ανάπτυξης τωρα νομίζω).

Ειχα βγαλει τις εν λογω αδειες πολυ πριν κανω εναρξη

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ckiriako τις έβγαλες πρόσφατα? Δεν σου είχαν ζητήσει βεβαίωση έναρξης δηλ? Γιατί στα δικαιολογητικά που απαιτούν αναγράφεται και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Το "πολυ πριν κανω εναρξη" σχημα λογου.

Αρχες του 08 οι αδειες.

Φετος φθινοπωρο εναρξη.

Δεν θυμαμαι και πολλα. Να μου ειχαν ζητησει εναρξη? Να μου ειχαν πει οταν κανω εναρξη να τους την προσκομισω? Σαν να θυμαμαι κατι αλλα θα σε γελασω. Οι αδειες παντως ειναι κανονικοτατες.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο. Δε διευκρίνησα ότι αναφερόμουνα σε αυτούς που δεν πληρούν καμία από τις δυο αυτές προϋποθέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.