Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φροντιστήριο για μπετά


rzp

Recommended Posts

Γεια σας...Είμαι απόφοιτη του τμήματος Πολιτικών Έργων Υποδομής Θεσ/νίκης....και με κατατακτήριες φοιτήτρια ,στο πέμπτο έτος πια,στο Πολιτικών Μηχανικών στο Δ.Π.Θ στην Ξάνθη.Ενδιαφέρομαι για κάποιο φροντιστήριο στη Θεσσαλονίκη...οπου μπορώ να παρακολουθήσω μαθήματα για μπετά Ξανθης...εκτός γνωστών πανεπιστημιακών φροντιστηρίων.

Μήπως υπάρχει κάποια πρότυπη εργασία για ΚΩΣ 1Β/1Γ???

Η τυχόν βοήθεια θα είναι πολύτιμη...Ευχαριστώ!!!!!

 

Παρατήρηση: Οι τίτλοι των θεμάτων πρέπει να είναι με σωστή ορθογραφία, με τόνους και το πρώτο γράμμα κεφαλαίο

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής του forum.

Ευχαριστώ.acnt

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 47
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η γνώμη μου είναι ότι δεν χρειάζεσαι κανένα φροντιστήριο, αγαπητή συνάδελφε.

 

Δεν αντικαθιστάς την λέξη "μπετά" με τις λέξεις "οπλισμένο σκυρόδεμα";

Διάβασε και τους κανόνες συμμετοχής (απαγορεύονται τα κεφαλαία).

 

...οπου μπορώ να παρακολουθήσω μαθήματα για μπετά Ξανθης...
Έχει διαφορετικά "μπετά" η Ξάνθη από την υπόλοιπη Ελλάδα;

 

Το ύφος των σχολίων μου είναι -ειλικρινά- φιλικότατο. Ελπίζω να μην παρεξήγησες το νόημα των γραφομένων μου.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος κάνει μπετά στην Ξάνθη αυτήν την στιγμή;

(Αλήθεια υπάρχει ΚΩΣ 1Γ; )

Γνώμη μου είναι να παρακολουθήσεις και να στρωθείς μόνη σου στο διάβασμα. Βρες παλιές σημειώσεις και θέματα από παλιούς φοιτητές και φωτοτυπάδικα και πάλεψέ το μόνη σου.

Link to comment
Share on other sites

rzp

 

Κατέβα στην Αθήνα κ πήγαινε στη Ματίνα.Εγώ έτσι πήρα δίπλωμα.

 

ΜΑΤΙΝΑ RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GOD SAVE MATINA!!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου είναι ότι δεν χρειάζεσαι κανένα φροντιστήριο, αγαπητή συνάδελφε.

Συμφωνώ και εγώ. Χωρίς να επεκταθώ, υπάρχουν περιπτώσεις όπου καταλαβαίνω τη λογική του να πας φροντιστήριο, αλλά γενικά νομίζω (βασικά είμαι σίγουρος) ότί δε χρειάζεται. Εσύ θα κρίνεις φυσικά. Πάντως ότι γίνεται και χωρίς φροντιστήριο είναι παραπάνω από βέβαιο.

Έχει διαφορετικά "μπετά" η Ξάνθη από την υπόλοιπη Ελλάδα;

:) :) :) Ας πούμε ότι τα μπετά όλων των πολυτεχνείων της Ελλάδας έχουν... διαφορετική "απόχρωση"!!!

 

Στην Ξάνθη, που ξέρω και καλύτερα, ας πούμε ότι δίνουν μεγαλύτερη σημασία στην ταχύτητα παρά στη γνώση αυτή καθ' αυτή (πιο εύσχημος τρόπος να το πεις δε νομίζω να υπάρχει...)

 

@Γιάννης

Σίγουρα για μια χρονιά υπήρχε KΩΣ 1γ. Δηλαδή είχε σπάσει το ΚΩΣ 1β σε δύο εξάμηνα (8ο - 9ο) με τις ονομασίες αυτές (1β - 1γ). Αλλά νομίζω ότι τώρα έχει ξαναγίνει όπως παλιά, δλδ μόνο 1β.

 

edit

@ Γιάννης

Το ξέχασα, οι ίδιοι είναι Καραγιάννης, Καραμπίνης, Πανταζοπούλου και Χαλιορής αν τον πρόλαβες. Δε ξέρω αν έχει πάει και κανάς καινούριος.

Link to comment
Share on other sites

ο καραγιάννης σας κάνει μπετά?ή κάνω λάθος?τα βιβλία του και τις παρουσιάσεις του πάντως να τα προσέξεις και να τα διαβάσεις ως ευαγγέλιο.καλά ναι, ματίνα = δυνατή παίχτρια!θυμάμαι τον γιαννόπουλο που τα'παιρνε και έλεγε "διαβάζετε τις ματίνες - τις κατίνες" και τρελαινόταν!

Link to comment
Share on other sites

θυμάμαι τον γιαννόπουλο που τα'παιρνε και έλεγε "διαβάζετε τις ματίνες - τις κατίνες" και τρελαινόταν!

 

Και ο Κουτσογιάννης!!!!!!!:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εμάς τα ίδια λέγανε. Σιγά μην πάθουν και εγκεφαλικό... Άμα τους πειράζει τόσο ας κάνουν καλό μάθημα, ας γράψουν και κανά βιβλίο της προκοπής, να μην πηγαίνει άνθρωπος στα φροντιστήρια.

 

Ο Καραγιάννης κάνει ΚΩΣ ΙΙΙ που είναι το αντισεισμικό.

Link to comment
Share on other sites

Στην Ξάνθη, που ξέρω και καλύτερα, ας πούμε ότι δίνουν μεγαλύτερη σημασία στην ταχύτητα παρά στη γνώση αυτή καθ' αυτή (πιο εύσχημος τρόπος να το πεις δε νομίζω να υπάρχει...)

 

Δηλαδή -σαν να λέμε- γρήγορα· ναι, πρόχειρα· όχι.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.