Μετάβαση στο περιεχόμενο

Φροντιστήριο για μπετά


rzp

Recommended Posts

Λέτε η Ματίνα να δίνει μίζα στους Δομοστατικούς και στους Υδραυλικούς για να μιλάνε τα κινέζικα ΕΠΙΤΗΔΕΣ?:lol::lol:

Τίποτα μην αποκλείεις

 

@iovo

Από όλους αυτούς που κάνουν φροντιστήρια στους πολιτικούς του ΕΜΠ είναι η πιο γνωστή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 47
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πηγαινε, πιασε τον καθηγητη, εξηγησε του απο που ερχεσαι, τι εμαθες μεχρι τωρα, και ζητα κατευθυντηριες γραμμες, πχ Βιβλιογραφία, αν εχει σημειωσεις να σου δωσει, και τι ζηταει πανω κατω.

Link to comment
Share on other sites

Σημειώσεις από τον καθηγητή δεν νομίζω ότι υπάρχουν, μόνο το βιβλίο που θα σου χρησιμεύσει για την θεωρία. Για περισσότερα πήγαινε μια βόλτα στην Ξάνθη και παρε σημειώσεις από τα βιβλιοπωλεία. Στην τελευταία εξέταση εκτός από πλάκες και δοκάρια έμαθα ότι ζητησε και υποστύλωμα και πέδιλο.. βασικά πρέπει να εξασκηθείς σε ταχύτητα.. να λύσεις μέχρι και δοκάρι τουλάχιστον για να περάσεις.. τέλος πάντων..παλιές καλές ήρεμες εποχές..:)

Link to comment
Share on other sites

ματινα πηγα μονο στη στατικη 4,η οποια με πεθανε!

 

δεν εχω ξαναλυσει τοσες πολλες ασκησεις στη ζωη μου...ελιωσα.

 

Στατική 6 Τρικαλινέεε... εκεί έγινε το μεγάλο πανηγύρι, ούτε ξέραμε τι λύναμε, ας είν' καλά η Ματίνα !

Link to comment
Share on other sites

Στατική 6 Τρικαλινέεε... εκεί έγινε το μεγάλο πανηγύρι, ούτε ξέραμε τι λύναμε, ας είν' καλά η Ματίνα !

 

κουνα-β-η...

 

δυναμικη αναλυση συνεχων ελαστικων συστηματων...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Το ΚΩΣ έχει σπάσει και πάλι σε 1β/1γ τα οποία διδάσκουν Καραμπίνης και Ρουσάκης(επίκουρος).:confused:

 

Ο Ρουσάκης είναι επίκουρος????Μήπως κάνεις κάποιο λάθος??Πες ναι και ψέμματα να είναι για να γλιτώσεις ένα αθώο από την αυτοκτονία (εμένα)...

Link to comment
Share on other sites

Ματίνα είναι όπως ο Δουγκλιάς ή οπώς λέγεται στη Πάτρα, τρελό χρήμα από αυτούς που βαριούνται να διαβάσουν, τρελή τυποποίηση μαθημάτων, ευτυχώς τον κράτησα μακρυά να και είχα μπει καποτε στο πειρασμο.

Πάντως θυμάμαι μία κοπέλα που έμενε Αθήνα και ήθελε να κάνει φροντιστήριο Στατική ΙΙΙ Πάτρας και πήγε στη Ματίνα. Η αγαπητή κυρία είδε την ύλη και δίδαξε, δίδαξε όμως το 1/5 από αυτά που γίνονται στο μαθημα. Η κοπέλα δεν ήξερε τι να γράψει στις εξετάσεις.

Μαζί με τον Τάσιο,αλλά ο Τάσιος πλέον δεν υπάρχει περίπτωση να διδάξει μπετά,μόνο αρχαία ελληνική τεχνολογία.
καλο!!!
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.