Μετάβαση στο περιεχόμενο

Pixis - Δωρεάν λογισμικό: νομοθεσία, μελέτες θέρμανσης, θερμομόνωσης


iliekater

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 603
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το έκανα αλλά συνεχίζει να μου βγάζει τα ίδια....Κάποια στιγμή μάλιστα μου έλεγε κανένα πακέτο...Εσένα είναι οκ?

Χρησιμοποιώ 7zip

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Πρώτον φαίνεται ότι έχει γίνει καλή δουλειά από τις τόσες ευχαριστίες στο δημιουργό. Δεύτερον το κατέβασα μαζί με το βασικό πακέτο το οποίο και έκανα unzip όπως και το επιπλέον...Αφού έκανα unzip το επιπλέον πακέτο δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει τη διαδικασία....Μου έβγαλε ότι το packet 9 έλειπε. Τεσπά λέω θα το δουλέψω χωρίς το επιπλέον, αλλά όταν πάω να το ανοίξω μου εμφανίζεται μήνυμα ότι η εφαρμογή απέτυχε να προετοιμστεί σωστά και δεν ανοίγει καν. Πώς γκένεν αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω ρε φίλε, δεν ξέρω πως να σε ευχαριστήσω! Εκπληκτικό πρόγραμμα. Και κάνε σε παρακαλώ μια σελίδα με δωρεες για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε αυτή την προσπάθειά σου!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε iliekater θέλω να σε ρωτήσω κάτι. Επειδή προσπαθώ να μάθω το πρόγραμμά σου, όταν ανοίγω τα διαγράμματα του παραδείγματος και προσπαθώ να τα κλείσω κολάει το πρόγραμμά.

 

Windows8 x64

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.