Μετάβαση στο περιεχόμενο

Pixis - Δωρεάν λογισμικό: νομοθεσία, μελέτες θέρμανσης, θερμομόνωσης


iliekater

Recommended Posts

Παράλληλα με τον iliekater τηρώ ένα φάκελο με τα αρχεία που ανεβάζει σε google drive. Επειδή δεν δουλεύει το παλιό link που είχα δώσει ο σύνδεσμος όπως μου τον δίνει το google drive είναι εδώ (έχω βάλει μέσα και το freecad):

https://drive.google.com/folderview?id=0B-UULbDDRuxxU2U4X1ROd2RFSkU&usp=sharing

 

ps: Του iliekater δουλεύει κανονικά το link.

Edited by Sw0rdf1sh
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 603
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπέρα και από εμένα.

ξέρω ότι ο συνάδελφος έχει όλη την καλή διάθεση να δώσει free το πρόγραμμα αυτό, αλλα εγώ όταν κλικαρω τις σελίδες που μας δίνει μου βγάζει μήνυμα 'ή σελίδα που πατήσατε δεν υπάρχει-ελέγξτε ξανά το url- βεβαιωθείτε μήπως το έχει διαγράψει ο διαχειριστής'.

ξέρετε κάτι γι αυτό?

ευχαριστώ.

 

 

Τα κεφαλαία απαγορεύονται τόσο στους τίτλους των θεμάτων, όσο και στο κείμενο των δημοσιεύσεων. Έγινε διόρθωση απο την ομάδα συντονισμού.

Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής

Gousgounis

Edited by Gousgounis
κεφαλαία
Link to comment
Share on other sites

Το link που σου δίνω στο post #541 δουλεύει κανονικά... Κατέβασε από εκεί.

Ο συνάδελφος δεν ευθύνεται για το θέμα. Το έδωσε ελεύθερα το πρόγραμμα εξαρχής. Το παρακολουθώ το παρόν topic από την αρχή.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Φίλε iliekater πολλά μπράβο και από εμένα!!!!!!!

Χαζεύοντας στο forum, είδα τα άπειρα καλά λόγια απο τους συναδέλφους σχετικά με τη πυξίδα (κάτι θα ξέρουν παραπάνω) και είπα να καταβάσω το πρόγραμμα για να δουλέψω λίγο.

Προσπαθώ να κάνω download στα αρχεία, αλλά πατώντας πάνω στους συνδέσμους με μεταφέρει στο rapidshare και εμφανίζει μύνημα: ERROR FILE NOT FOUND.

Δοκίμασα και παλαιότερες εκδόσεις με το ίδιο αποτέλεδμα.

Έχεις καμιά ιδέα για το τι μπορεί να φταίει;

Ευχαριστώ.....

Edited by Gousgounis
μεγάλο quote 1ου ποστ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα, τι μπορεί να φταίει;Υπάρχει περίπτωση να μπορέσουμε να το κατεβάσουμε με άλλο τρόπο ;

Edited by Gousgounis
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα αρχεία έχουν διαγραφεί από το rapidshare, γιατί υπάρχει κάποιο χρονικό όριο, που το link είναι ενεργό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πολύ καλό το πρόγραμμα!

 

Μόνο ένα πρόβλημα, μου εμφανίζει κανονικά το word με τα αποτελέσματα, αλλά βγάζει μήνυμα λάθους για το excel. Είχα κάνει επανεγκατάσταση γιατί προηγουμένως δεν εμφάνιζε ούτε το word.. Καμιά ιδέα;;

 

Αυτό περίπου είναι το μήνυμα λάθους:

 

"Unhandled exception has occured...."

 

 "Old format or invalid type library. (Exception from HRESULT: 0x80028018 (TYPE_E_INVDATAREAD)......."

 

 

Ευχαριστώ από πριν!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.