Μετάβαση στο περιεχόμενο

Περί αυθαιρέτων και ΓΟΚ: Πρόβλημα σε υπόγειο και άρνηση γειτόνων για εργασίες στο όριο


dvlfw

Recommended Posts

Φίλε Brasco με βρίσκεις απόλυτα σύμφωνω με όσα είπες.Ετσι ακριβώς έγιναν.Και πίστεψε με, ειλικρινά τώρα ξαφνικά το συνηδητοποίησα (για πολλούς και διαφόρους λόγους και αίτια....).Θές να μου πείς με ποιούς τρόπους λύνεται 100% και από μέσα;Γιατί δεν είμαι και σχετικός και λέω οτι ακούω.... Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 56
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

.. να δώσουμε στην πολεοδομία με τον μηαχανικό μου...

 

Μα έχεις μηχανικό να σε συμβουλέψει πως μπορεί να γίνει κατασκευαστικά και από μέσα...

Το κυρίως αντικείμενο των μηχανικών είναι να μελετούν και να δίνουν λύσεις σε τεχνικά θέματα μέσα στα πλαίσια που ορίζει η νομοθεσία.

 

Η κατάθεση αιτήσεων και το κουβάλημα φακέλων στην πολεοδομία είναι δευτερεύων θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ναι εχω μηχανικό ο οποίος όμως μου λέει οτι απο μέσα δε γίνεται δουλειά σωτή.Μόνο απ έξω...

 

Οπότε αναζητάτε και άλλη, όχι απρόσωπη διαδικτυακή, επαγγελματική άποψη (αν χρειαστεί και τρίτη, τέταρτη...).

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.