Μετάβαση στο περιεχόμενο

Έντυπο Συγκεντρωτικής Κατάστασης Πελατών-Προμηθευτών (Δ1) Έτος Αναφοράς: 2014+Μ.Υ.Φ.


Recommended Posts

Έκοψα 1 τιμολόγιο το καλοκαίρι και με  ενημέρωσαν από το λογιστήριο της εταιρείας ότι δεν έχει περαστεί στη συγκεντρωτική Πελατών - Προμηθευτών  :sad:

Πήγα στο taxisnet πάω να υποβάλω  εκπρόθεσμα το Δ1/Δ2 αλλά βλέπω αυτό και δεν με αφήνει το σύστημα  :sad:

 

66384e321c9247ae99ffb46aea0e6e81.png

Διαβάζοντας τα πρώτα post του θέματος λέει ότι έχει καταργηθεί και έχει αντικατασταθεί με το ΜΥΦ που το φτιάχνουμε από εδώ https://www1.gsis.gr/myf/web/pages/RevenueInvoices.

 

 

Θα πάω αύριο σε λογιστή να μου τα φτιάξει έχω αγχωθεί και θα με βοηθούσε να μου δίνατε κάποιες πληροφορίες. :| Το πρόστιμο πόσο είναι 100 ευρώ;  :(

Το ΜΥΦ με αφήνει να δηλώσω το τιμολόγιο. Να το κάνω;  :(

Edited by akikos
Link to comment
Share on other sites

Διάβασε εδώ και προς τα πίσω.

Αν δε σου λυθούν κάποιες απορίες ξαναέλα με τις απορίες σου, αλλά αν θες πόσταρε στο link που σου εγραψα παραπάνω.

 

edit: ωραία από ότι είδα η συζήτηση του συναδέλφου συνεχίζεται στο link που του έδωσα. Οπότε για λόγους τάξης ας αποφύγουμε τις απαντήσεις στο ερώτημά του σε αυτό το νήμα και ας τις δίνουμε στο παραπάνω link.

Ευχαριστώ.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.