Μετάβαση στο περιεχόμενο

Attica Bank: Πρωτοβουλία στήριξης μικρομεσαίων επιχειρήσεων


Engineer

Recommended Posts

Μόνο για τους συνεπείς ασφαλισμένους:
έρχονται δάνεια χωρίς εγγυήσεις μέχρι 1.000.000,00 Ευρώ
και άμα πληρώνουν και ειδική προσαύξηση, παρέχονται αρνητικά επιτόκια με μεγάλα περιθώρια αποπληρωμής ώστε να μειωθεί και το κεφάλαιο!
Προλάβετε!
 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να χτίσω έναν μεγάλο και ψηλό ουρανοξύστη, αντι για τζάμια θα μπούνε διαφανή φωτοβολταϊκά γύρω γύρω. Θα πληρώσω πολύ ΕΝΦΙΑ και θα σώσω τα φορολογικά έσοδα της κυβέρνησης. Επίσης θα σώσω την ΔΕΗ και τον ΛΑΓΗΕ.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

μου έδωσαν κάρτα με όριο 3000

δλδ τώρα που θα πέσουν μαζί α και β εξάμηνο η κάρτα δεν τα χωρά

 

από τσμεδε  πρέπει να έχουν φύγει συνολικά στη 10ετια  περίπου 4 δις  για στήριξη μιας τράπεζας που χρηματιστηριακά δεν κάνει ούτε 100 εκ

Link to comment
Share on other sites

Το ΤΕΕ και το ΤΣΜΕΔΕ σκοπεύουν να «επενδύσουν» πάνω από 200 εκ. ευρώ αποθεματικά του ΤΣΜΕΔΕ στην ανακεφαλαιοποίηση της Τράπεζας Αττικής, το αμέσως επόμενο διάστημα, ενώ έχουν ήδη «τοποθετήσει» μέχρι σήμερα πάνω από 400 εκ. ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Στο υποκατάστημα της κηφισιας που πηγαίνω (άντε να το δώσω) ειναι μονινως άδειο. Στην καλύτερη εχω πετύχει άνθρωπο μπροστα μου! Πως διάολο εχουν τζίρο και πληρώνονται δεν μπορω να καταλαβω.. Προσωπικά την εχω για τη ρύθμιση να βάζω τη δόση επειδή ξεμπερδεύω σε δευτερόλεπτα

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως διάολο εχουν τζίρο και πληρώνονται δεν μπορω να καταλαβω..

2004 κέρδη +6,26 εκατ ευρώ

2005 ζημίες -9,88 εκατ

2006 κέρδη +873 χιλ

2007 κέρδη +20,8 εκατ

2008 κέρδη +12,6 εκατ

2009 κέρδη +5,6 εκατ

2010 ζημίες -5,7 εκατ

2011 ζημίες -249 εκατ

2012 ζημίες -181 εκατ

2013 ζημίες -112 εκατ

2014 ζημίες – 49,9 εκατ.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αν εμφανισω ζημιές θα με κλείσουν. Καλα αυτοι με τόσα εκατομμύρια μεσα πως συνεχίζουν και πως πληρώνουν υπαλλήλους; Και τους βλεπεις μια χαρά..άνετους

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως σκεφτομαι να παρω δανειο για δηθεν δημιουργια νεας " ΔΕΗ" , να τα φαω στην Μυκονο και μετα να λεω βοηθηστε την επιχειρηματικοτητα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.