Μετάβαση στο περιεχόμενο

Προσθήκη ορόφου


mike__gr

Recommended Posts

TheoTDM900

Όσο αφορά το κόστος της άδειας έχεις δίκιο. Μπορεί να αυξηθεί λόγω αναλυτικού προϋπολογισμού από ενισχύσεις αν και σε πολλές περιπτώσεις δεν το ζητούν στην πολεοδομία Θεσσαλονίκης.

 

Αν ο mike__gr διαβάσει όλα όσα έγραψα και όχι επιλεκτικά, τότε θα διαβάσει και το παρακάτω:

"_ Όλα αυτά που γράφω μπορεί να είναι βλακείες και θα σου συνιστούσα να βρεις έναν μηχανικό που εμπιστεύεσαι, όχι κατ' ανάγκη συγγενή, που θα σου προτείνει τη πιο συμφέρουσα λύση απ' όλες τις απόψεις. Το διαδίκτυο και η ανωνυμία των χρηστών δεν μας προσφέρει αξιόπιστες πληροφορίες σε τέτοια θέματα!"

Κατά συνέπεια δε νομίζω ότι συντελώ σε κανένα... έγκλημα!

Link to comment
Share on other sites

Κατά συνέπεια δε νομίζω ότι συντελώ σε κανένα... έγκλημα!

 

Χάρη δεν το εννοούσα όπως ακούστηκε και συγγνώμη αν σε έθιξα τρόπον τινά.

:oops:

 

πι ες : εδώ μέσα μόνο εγώ είμαι δολοφόνος.....και ανθρωποφάγος.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το ΤΕΕ δεν θα έπρεπε κάποια στιγμή να κάνει μία καμπάνια ενημέρωσης μπας και καταλάβουν λίγο οι υπόλοιποι τι στο καλό κάνουμε ως επιστήμονες? Λέμε τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη ελειπα μερικες μερες και σημερα μπηκα στο φορουμ και ειδα τις απαντησεις σας θα ηθελα να σας ευχαριστησω για της συμβουλες σας και ιδιαιτερα το χαρη,τωρα αν πικρανα κανεναν τι να κανουμε συμβαινουν κι αυτα,αλλα ελπιζω ο μηχανικος που πηγα να ειναι μια απο τις μεμονωμενες περιπτωσεις,απλα να μην νομιζετε οτι τα βγαζω απο το μυαλο μου.Καλο Πασχα σε ολους

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.