Μετάβαση στο περιεχόμενο

Δικαίωμα υπογραφής για φωτοβολταϊκά


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,

Ήθελα να ρωτήσω εαν γνωρίζει κάποιος σχετικά με το δικαίωμα υπογραφής μελέτης φωτοβολταϊκών. Μόνο οι μηχανολόγοι και οι ηλεκτρολόγοι μπορούν; Μου φαίνεται λογικό εμείς οι πολιτικοί να μην έχουμε, αλλά λέω μήπως! Επίσης εάν παρακολουθήσουμε σε κάποιο εκπαιδευτήριο μαθήματα σχετικά και πάρουμε χαρτί τεχνικού φ/β μήπως τότε μπορούμε; :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μου φαίνεται λογικό εμείς οι πολιτικοί να μην έχουμε, αλλά λέω μήπως

Πάλι θα βγάλουμε τα μάτια μας :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια εννοειται και γνώση!!Θέλω να παω σε καποιο εκπαιδευτήριο (δε ξέρω εαν θεωρείται ΙΕΚ) γιατί μ'ενδιαφέρει πολύ αλλά δεδομένου πως μου ζήτησαν περί τα 2000 ευρώ που δεν έχω και θα χρειαστώ δάνειο, θέλω να ξέρω εάν εκτός από τη γνώση θα έχω τελικά και επαγγελματικά οφέλη ή απλώς θα ξέρω πως να τα βάλω στο σπίτι μου!!! Δηλαδή το βλέπω και σαν επένδυση για το επαγγελματικό μου μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

Λινα οσον αφορα την εγκατασταση νομιζω πως μπορειτε.Την διασυνδεση με το δικτυο νομιζω πως μπορουμε να την κανουμε μονο εμεις.

 

Λινα για ποια γνωση μιλας?????Δηλαδη εχετε γνωση για τα ενεργειακα τα οποια υπογραφετε παιρνοντας το ψωμι μας?

Τα τοπογραφικα?τα αρχιτεκτονικα?τα βιομηχανικα?

Link to comment
Share on other sites

Ξεκόλλα Θοδωρή!! Μιλάω για γνώση που θα αποκτήσω αν πληρώσω και πάω στο ΙΕΚ όπου υποτίθεται βγαίνεις μελετητής - τεχνικός φ/β. (Μάλλον αυτοί παίρνουν το ψωμί σας!)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.