Μετάβαση στο περιεχόμενο

Μισθός μηχανικού σε ΔΕΥΑ


basilis2

Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΗΝ ΔΕΥΑ ΧΑΝΙΩΝ ΕΠΙΒΛΕΠΩΝ ΕΡΓΩΝ.ΕΧΩ 27 ΧΡΟΝΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΑΔΕΙΑΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ.Ο ΚΑΘΑΡΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2070 ΕΥΡΩ.ΕΧΟΜΕ 12 ΜΙΣΘΟΥΣ .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Συμφωνώ με Γουλιέλμο,

Φίλος μου μηχανολόγος σε κατασκευαστική 8χρόνια εμπειρία, άγαμος παίρνει σήμερα από εκεί μόνο..μισθό καθαρά 2800 το μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Ο ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΤΟΜΕΑΣ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ 600 ΕΥΡΩ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΕΙ ΚΑΙ 3000 ΕΥΡΩ.

 

εξαρταται ποσες ωρες δουλευεις και τι δουλεια κανεις οπως και σε τι εργοδοτη επεσες

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...

Συνάδελφοι καλησπέρα,

θα ήθελα να ρωτήσω αν ένας νεοπροσλαμβανόμενος διπλωματούχος μηχανικός σε ΔΕΥΑ εντάσσεται στο ενιαίο μισθολόγιο ή όχι; Αν όχι, τότε αμοίβεται με 12 ή 14 μισθούς; Υπάρχει κάποιος που να γνωρίζει;

Σας ευχαριστώ.

 

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, kfil said:

Ευχαριστώ πολύ.

Ακόμα όμως δεν καταλαβαίνω αν είναι 12 ή 14 οι μισθοί. Δεν υπάρχει κάποια ξεκάθαρη αναφορά σε δώρα και επίδομα αδείας.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά στα Νομικά πρόσωπα ιδιωτικού Δικαίου (όπως οι ΔΕΥΑ ) δίνονται δώρα και επιδόματα αδείας.Καλύτερα ρώτα κάποιον υπάλληλο σε ΔΕΥΑ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.