Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνάντηση των μελών του Forum


ak2

Recommended Posts

Ήρθε η ανάσταση του νήματος.

 

Συνάδελφοι, τι λέτε να κανονίσουμε καμιά συνάντηση στα Χανιά?

 

Γρήγορα-γρήγορα σκέφτομαι:

Zaxoys

Aρης Χανιά

Terry

Την πάρτη μου:lol:

Όποιος/α άλλος/η έχει δηλώσει τοποθεσία χανιά και τον ξεχνάω αυτήν την στιγμή

Όποιος/α άλλος/η θα βρίσκεται στα Χανιά όταν θα οριστεί η συνάντηση.

 

Άντε να πάμε καμιά κουκουβάγια!:P

 

Αναμένω αντιδράσεις!

Link to comment
Share on other sites

αυτοί όλοι σου ρίχνουν από 10 ως 15 χρόνια, τι κουκουβάγια λες? για χαμομήλι θα τους πας

 

Ξέρει τι λέει ο μικρός. Στην "Κουκουβάγια" που έχει και θέα και θα πιουν και χαμομηλάκι και θα φάνε και γλυκάκι!

Link to comment
Share on other sites

αυτοί όλοι σου ρίχνουν από 10 ως 15 χρόνια, τι κουκουβάγια λες? για χαμομήλι θα τους πας

 

 

Καλά βρε rigid δεν μιλώ μόνο με συνομήλικούς μου!:lol: Αμάν και εσύ! Άσ' τους τους ανθρώπους αμέσως να τους αποπάρεις!:P

 

Άντε πείτε καμιά πρόταση....Πχ Το επόμενο Σάββατο είστε όλοι ελεύθεροι? (Θα έλεγα για αυτό εδώ στις 24 αλλά εγώ θα βρίσκομαι σε εκπαιδευτική σε λατομείο...:rolleyes: )

Link to comment
Share on other sites

α, και όποτε βολευεται ο μερεντάκιας η συνάντηση. αφηστε τις δουλειες να πάτε τον μικρό για γλυκό

 

Αμάν βρε rigid, μια πρόταση έκανα, όχι πραξικόπημα!:P Αν δεν μπορούν οι άνθρωποι ή δεν γουστάρουν ή οτιδήποτε, μπορούν απλά να το πουν, ή να μην συμμετέχουν ή να προτείνουν άλλη ημερομηνία. Αν μπορούν όλοι σε άλλη ημερομηνία που δεν θα μπορώ εγώ, απλά δεν θα παρευρεθώ. Τι αρνητικότητα είναι αυτή πια?:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.