Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνάντηση των μελών του Forum


ak2

Recommended Posts

Εγώ προτείνω το ΣΚ 31/5-1/6 ή το αμέσως επόμενο 7-8/6. Ξέρω, ίσως ακούγεται λίγο μακρυά αλλά έχω κάτι δουλίτσες και θα λείψω κάποια σαββατοκύριακα μέσα στο Μάιο. Και δε θέλω να χάσω τη συνάντηση με τίποτα... :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Θα είναι κανείς στο 1ο Ελληνικό Συνέδριο Δομικών Υλικών και Στοιχείων στις 21-23 Μαΐου ?

 

Εγώ πλήρωσα και θα πάω ....όποιος θέλει τα λέμε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tι θα γίνει ρε μάστορες ? Θα βρεθούμε ?

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

btw όσοι δεν πήγαν στο Συνέδριο με τα Δομικά Υλικά ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΧΑΣΑΝ.

 

Πολύ ενδιαφέρουσες ομιλίες και τα 15 περίπτερα που ήταν εντός είχαν απίστευτα manual και βιβλία και οδηγούς υλικών.

 

Όσοι προλαβαίνετε πηγαίνετε σήμερα να τα μαζέψετε.

 

Δεν χρειάζεται συμμετοχή στο Συνέδριο για να πάρεις το υλικό των περιπτέρων.

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Έχω να κάνω μια πρόταση σχετικά με τις συναντήσεις. Το forum αριθμεί αυτή τη στιγμή περίπου 3300 μέλη . Tι θα λέγατε να οργανωθεί επι μονίμου βάσεως κάποια συνάντηση σε κάποιο δημόσιο χώρο, cafe, ξενοδοχείο ότιδήποτε.

Ας πούμε στην αρχή ανα μήνα ή ανα δίμηνο ...κάτι ανάλογο με το http://www.opencoffee.gr τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

Πώς δηλαδή δουλεύει το σύστημα;

Προκαθορισμένη μέρα, ώρα και τόπος συνάντησης μια φορά το μήνα ή δίμηνο;

Πώς αναγνωρίζονται τα μέλη αν το μέρος έχει κόσμο; Θα υπάρχει κάποια πινακίδα σ' ένα τραπέζι με το λογότυπο του forum;

Link to comment
Share on other sites

Μια που επιασε καλοκαίρι δεν το κανονίζουμε ΣΚ σε κανα νησί?

Πιθανά νησιά : Ύδρα, Σπέτσες, Σύρος, Ίος αααααααα και Λαγονήσι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η ιδέα του iovo είναι καλή αλλά δυστυχώς φοβάμαι οτι στην πράξη δε θα έχει επιτυχία. Όταν η συναντήσεις είναι τόσο συχνές, σιγά σιγά η προσέλευση πέφτει. Άλλο να συναντιέσαι μια φορά το χρόνο και να είναι ΤΟ γεγονός. Τουλάχιστον σε μια αντίστοιχη περίπτωση που έτσι έχουμε καθιερώσει συναντήσεις κάθε τόσο, θεωρώ οτι έχει χαθεί το ενδιαφέρον ("δε μπορώ αυτή τη φορά αλλά δε βαριέσαι θα πάω τον επόμενο μήνα" και τελικά τον επόμενο μήνα πάλι δεν πας γιατί πάντα υπάρχει ο μεθεπόμενος...). Η γνώμη μου είναι να γίνονται συναντήσεις όχι συχνότερα από 1-2 φορές το χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.