Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ε.Σ. Μηχανικό


giannisp

Recommended Posts

Ησουν ασκεπής, cna?? H έβγαινες για σουβλάκια με τα μπαζάκια έξω από τα άρβυλα?

Edited by ikaros13
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν ξαναφόρεσα καπέλο μετά τη βασική εκπαίδευση στην Τρίπολη.....ούτε ποτέ ξαναέδεσα τα κορδόνια μου....χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως δεν ξαναφόρεσα καπέλο μετά τη βασική εκπαίδευση στην Τρίπολη.....ούτε ποτέ ξαναέδεσα τα κορδόνια μου....χαχαχαχα

Στο κεντρο ενας απο το θαλαμο μου βγηκε στο προαυλιο για να παει κψμ, φορωντας σκελεα (παντελονι-πυτζαμα με τρυπα για το...ξερετε :mrgreen: ), παπουτσια σπορτεξ στρατου, τζακετ παραλλαγη και jockey παοκ! Τον ειδε ο διοικητης και ανεβασε πιεση!

Δεν ειναι κανενας γνωστος σου,ε? :grin:

Edited by ckiriako
Link to comment
Share on other sites

Μπα, υπηρετησε κανονικα. Ηταν υπερβολικα "χυμα" ανθρωπος. Και η πλακα ειναι οτι το κψμ ηταν κλειστο εκεινη την ωρα :D

Εφεξε για τους υπολοιπους που γελαγαμε καμια ωρα!

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πράγμα που έμαθα στην στρατιωτική μου θητεία είναι να μπορώ να χέ@ω έξω, όπου και αν βρίσκομαι δίχως να γκρινιάζω για τη βρωμιά, και επίσης να κοιμάμαι σε λεωφορείο. Τέλος έμαθα να οδηγώ ρετρό φορτηγά εποχής Σαπφούς Νωταρά. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Στην Τρίπολη οι μισοί ήμασταν με τα αθλητικά και καλά απαλλαγή από ασκήσεις λόγω προβλήματος με τα άρβυλα.....

χαχαχαχα Αεροπορία for ever... Πιο χύμας πεθαίνεις.... :smile: Καπάκι στο Τατοί δε για το υπόλοιπο της θητείας, μετά τις 12 την κάναμε με ελαφρά.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.