Μετάβαση στο περιεχόμενο

Fespa και αναβάθμιση σε EC


sundance

Recommended Posts

Πολυ φιλικη τιμη....

Πλάκα μου κάνεις; Την στιγμή που τα πεπερασμένα με τη διάτρηση έχουν 1250; Την στιγμή που για το όλο πρόγραμμα δίνεις ~4k;

Το πακετο με Ευρωκωδικες ποσο θα κανει? (Μη μου πεταξεις κανα 4ψηφιο...!)
Γιατί, τα 1500 δεν είναι 4ψήφιος;
Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα.Οσον αφορα τις τιμές για ΕΚ και Pushover την Δευτερα , το απογευμα μιλησα η ιδια με τον Χαραμιδοπουλο και μου ειπε οτι το πακέτο ειναι 3100.

Ειδωμεν !!!!Αυτο που σκεφομαι ειναι να παρω σε πρωτη φαση τους ΕΚ -οταν γινει υποχρεωτικη η στατικη μελετη με αυτους για την πολεοδομια- και στην συνεχεια βλεπoυμε για την Pushover

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα....

 

Βαλλε 4000 για την αρχικη αγορα του προγραμματος (βασικο πακετο, φασματικη, ελεγχος επαρκειας, αναπτυγματα και CAD)

+1500 για πεπερασμενα και διατρηση(δεν μπορουσαν να την ενσωματωσουν)

+3100 για ΕΚ και pushover

--------

8600Ε -----> Γιατι να μην παρω το Statik που κανει ΤΑ ΠΑΝΤΑ και σε λιγο

χαμηλοτερη τιμη...

 

 

Δειτε τιμες της 4Μ

http://doc.texnikoi.gr/4Mforms/times.aspx?p=13

Link to comment
Share on other sites

Στην πολεοδομία που ρώτησα πάντως δεν εχουν ιδέα για το πότε θα ειναι υποχρεωτική η εφαρμογή των ΕΚ οποτε γιατι να βιαστούμε?....

 

απλά terry σκέφτομαι , να μπω στην διαδικασία να μάθω αλλο πρόγραμμα? να σου πω ειχα πάρει και το steel της 4Μ αλλά μου φάνηκε τόσο δύσχρηστο... δεν ξέρω....

και μόλις εβγαλε η λογισμική τα μεταλλικά τα πήρα αμέσως και έκανα την δουλειά μου

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.