Μετάβαση στο περιεχόμενο

Τι ακούτε τώρα; (ναι, αυτή τη στιγμή)


dix e6

Recommended Posts

Marylin... Εσύ που είσαι καλός-ή στα μαθηματικά, με αυτό που μου έδωσες ξεπερνάω τον Sovatzou...;:D

(Εμένα δεν μου πάει να τον αποκαλώ την γιατί αν και νέος στο φόρουμ νομίζω ότι πρόκριτε για άντρα..)

 

Επίσης θα ήθελα πω δύο λογάκια σχετικά με το τόπικ....

Παρόμοιο τόπικ είχα ανοίξει το 2008 σε άλλο τεχνικό φόρουμ όπου είχαμε καταθέσει τα εσώψυχα και είχαμε ξενυχτήσει παρέα πολλοί φίλοι για κάμποσα χρονάκια.....

http://www.monachos.gr/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1925&whichpage=1....

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν τον/την ξεπερνάς ακόμα αλλά είναι μια έξοχη βαθμολογία.Εγώ είμαι η Marilyn πάντως.Ε και μην αγχώνεσαι κιόλας.Η βαθμολογία είναι ρευστή.Στο επόμενο τραγούδι σου βάλε μονος σου στον ευατό σου όσα ποντάκια λαχταράς.Εξάλλου θα τσοντάρω και εγώ μερικές εκατοντάδες.

Link to comment
Share on other sites

Αφού το θέτεις έτσι τότε δικό σου το επόμενο φίλτατη αρχιτεκτόνισσα.

Επίσης το αφιερώνω σε όλους του μηχανικούς που θέλουν να την κάνουν όταν πλέον όλα είναι μπάχαλο......................

http://www.youtube.com/watch?v=NBPOrDfD96c

Link to comment
Share on other sites

 

Sovatzou δικό σου......

waterboys.... αγαπημένοι στα 90's.

 

τι να πει κανείς για τον συγκεκριμένο δίσκο? ε? τι? όταν εκεί υπάρχουν τα: don't bang the drum (υπέρτατο κομμάτι), the whole of the moon και το the pan within (ακόμη πιο υπερτατο κομμάτι)

 

....... αν και νέος στο φόρουμ νομίζω ότι πρόκριτε για άντρα..)

στο χαιρετισμός πήγα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.