Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Phil Hellmuth ειμαι. Πως και ρωτας?

εγκυκλοπαιδικά

 

Ξαναρωτάω, του ΗΜ, τους ΜΜ και τις άλλες ειδικότητες πως τους βαθμολογεί η συντονιστική ομάδα?

μια απάντηση μπορώ να έχω? 4 συντονιστές είστε μέσα και 1 κρυφός = σύνολο 5. θα απαντήσει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Καλά και αυτό που λες είναι σημαντικό, αλλά εγώ ρωτώ και το άλλο:

Ποια η χρηστικότητα της φήμης εάν δεν μπορώ να δω εγώ τα -ομολογουμένως- πολύ καλά ποστ του AlexisPap;

Για μόστρα υπάρχει;

 

Ηλιοχορέ κάνεις λάθος!

Θα μπορούσε να εξεληχθεί σε ένα πολύ καλό ευρετήριο!

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα δούμε για παραπέρα. Προς το παρόν στην απλούστατη ερώτηση μου, θα απαντήσει κάποιος από τους συντονιστές?

Link to comment
Share on other sites

Ηλιοχορέ κάνεις λάθος!

Θα μπορούσε να εξεληχθεί σε ένα πολύ καλό ευρετήριο!

 

δεν διαφωνω σε αυτο που λες.

 

αν παρεις ομως τη ροη που εχει η επισκεψη σε αυτο το φορουμ, δεν παιζει και τοσο ρολο.

 

γιατι?

 

καποιος εχει μια απορια.

 

μπαινει, χρησιμοποιει την αναζητηση και ας πουμε βρισκει το αντιστοιχο θεμα που τον αφορα.

 

διαβαζοντας το, με λιγη εμπειρια αλλα και πολλες φορες αυταποδεικτα, διαφαινεται ποια ειναι η καλυτερη λυση.

 

απλα αν ειχε η συγκεκριμενη απαντηση και μια καλη βαθμολογια, θα αποτελουσε ισως ενα ακομη διαπιστευτηριο.

Link to comment
Share on other sites

δεν διαφωνω σε αυτο που λες.

αν παρεις ομως τη ροη που εχει η επισκεψη σε αυτο το φορουμ, δεν παιζει και τοσο ρολο.

γιατι?

καποιος εχει μια απορια.

μπαινει, χρησιμοποιει την αναζητηση και ας πουμε βρισκει το αντιστοιχο θεμα που τον αφορα.

διαβαζοντας το, με λιγη εμπειρια αλλα και πολλες φορες αυταποδεικτα, διαφαινεται ποια ειναι η καλυτερη λυση.

απλα αν ειχε η συγκεκριμενη απαντηση και μια καλη βαθμολογια, θα αποτελουσε ισως ενα ακομη διαπιστευτηριο.

Αυτό που λες ισχύει για μέλη-αλεξιπτωτιστές.

Μέλη σαν εσένα όμως, θα βοηθηθούν πολύ από αυτό.

Link to comment
Share on other sites

βρε θα δούμε ποιος βοηθιέται και πως. προς το παρόν απάντηση θα πάρω ή όχι? δεν θα πάρω γιατί δεν υπάρχει! δεν υπάρχει? και πως βαθμολογούνται τα υπόλοιπα χιλιάδες μέλη?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.