Μετάβαση στο περιεχόμενο

Ενεργοποίηση "φήμης"


Engineer

Recommended Posts

Το οποίο έχει καταντήσει άκρως κουραστικό, διαφωνεί κανείς;

Όχι για αυτό εγώ ψηφίζω ευχαριστώ παραθέτοντας μία φράση για την πρόταση αυτή και λήγω την κουβέντα εδώ.

 

Ευχαριστώ:Φανταστείτε ένα πόστ που το θεωρούμε σημαντικό και μας βοήθησε. Αν υπάρχει μία γραμμή στο κάτω μέρος του πόστ με 10-15 ονόματα που θα λέει αυτοί είπαν ευχαριστώ, αυτόματα δε θα παίρνει αξία αυτό το πόστ; Θα χτυπάει και στο μάτι και θα το προσέχουν περισσότερο τα μέλη.Όμορφα απλά πράγματα χωρίς προστιβές.Διαφωνεί κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερη ιδέα, από αυτό που συμβαίνει τώρα με τις τόσες αντιρρήσεις και αυτό που ενδέχεται να συμβεί με την πλήρη απελευθέρωση.

 

Κάτι σαν τα downloads αλλά με μορφή που δε θα ξεχειλώνει τις αναρτήσεις.

Link to comment
Share on other sites

λήγω την κουβέντα εδώ

Πιστεύω ότι το ίδιο ισχύει για όλους.

 

Με την πρόταση για το "ευχαριστώ", δεν διαφωνώ. Έχει υποβληθεί και στο παρελθόν.

Όμως πρέπει να διερευνηθεί και η τεχνική δυνατότητα.

Link to comment
Share on other sites

Όμως πρέπει να διερευνηθεί και η τεχνική δυνατότητα.
Ευκολάκι μη σε αγχώνει. Μία σειρούλα κάτω από το πόστ με την εμφάνιση των ονομάτων όσων πάτησαν το κουμπάκι, κι όλα θα λειτουργούν ρολόι.
Link to comment
Share on other sites

φήμες

ευχαριστώ

βραβεία

ενεργός-μη ενεργός συμμετοχή

προστριβές-αντισυναδελφική συμεριφορά

σημαντικά-μη σημαντικά μέλη

τόσο καιρό που δεν τα είχαμε αυτά (ή σε τέτοιο βαθμό) τι πρόβλημα είχαμε????

Link to comment
Share on other sites

Κατά την γνώμη μου· απολύτως κανένα, εκλεκτέ συνάδελφε ΘΕΟΧΑΡΗ.

 

Δόθηκε μεγαλύτερη βαρύτητα από την απαιτούμενη.

 

Λες να μας αρέσει η δημιουργία προβλημάτων εκ του μη όντος;:):):)

Link to comment
Share on other sites

τόσο καιρό που δεν τα είχαμε αυτά (ή σε τέτοιο βαθμό) τι πρόβλημα είχαμε????

Θα συμφωνήσω, δε χρειάζονται άλλοι μπελάδες στο κεφάλι μας. Αρκετές έχουμε στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε.

Link to comment
Share on other sites

Πολλά και χρήσιμα γράφτηκαν τις τελευταίες ημέρες.

Εγώ σε αυτό που είμαι κάθετα αντίθετος, είναι στην παρουσίαση λίστας φήμης.

Αυτό νομίζω πως θα δεν έχει να δώσει κάτι θετικό στο forum.

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι η φήμη;

 

Όσο περισσότερη φήμη και περισσότερες δημοσιεύσεις έχει κάποιος, τόσο περισσότερους πόντους φήμης μπορεί να προσθέσει ή να αφαιρέσει όταν αξιολογεί.

 

Αυτο εδω το εχει προσεξει κανεις ?

 

Αποσυρετε την φημη, πριν γινει χαμος παλι... δεν βλεπω λογο για να υπαρχει κατι τετοιο σε ενα τεχνικο forum ενηλικων μηχανικων !

Μου θυμιζει παλαιοτερα forum που ημουν απλο και μη μελος, και στο τελος καταντησε να μετρανε ποιος την εχει μεγαλυτερη (την φημη παντα) :) !

 

Aν καποιος εχει κακη συμπεριφορα, οπως αναφερθει, υπαρχουν αλλου ειδους κυρωσεις. Οκ κατανοητο ! Τοτε η αρνητικη ψηφος τι θα δειξει ?

Οτι ?

Οτι αυτα που γραφει ο Χ συναδελφος ειναι μπουρδες ? Σορρυ αλλα με βρισκει αντιθετο !

Σε λιγο αν ειναι να βαλουμε και προσωρινη σιγαση στον συναδελφο που θα γραψει ανακριβεια !

 

Με εκτιμηση

 

CVENG

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.