Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για Προσωρινούς Ενεργειακούς Επιθεωρητές


lefterism

Recommended Posts

Ακριβώς αυτός ο λόγος είναι που ζητάνε τα στελέχη αδειών και ΔΠΥ....

Για να βεβαιώσουν ότι ο ενδιαφερόμενος είναι "ενεργός" μηχανικός και από πότε....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 218
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Εχουμε τίποτα νεότερο παιδιά?Προσωπικά έχω κάνει τα σεμινάρια σε ιδιωτικό φορέα (μιας και στο ΤΕΕ με ειδοποίησαν μετά από 6μήνες αφου ειχα κάνει την αίτηση...), και έχω αριθμό πρωτοκόλλου 3122...αλλά καμιά ειδοποίηση ακόμα!!

Είναι που δεν έχω την 10ετή εμπείρια...!!:-x

Link to comment
Share on other sites

και μένα μου στείλαν την ειδοποίηση ότι έχουν ειδοποιήση την πολεοδομία και να περιμένω να με καλέσουν αλλά κανένα νέο ακόμα...ένα μήνα τώρα...κανένα νεότερο?

Link to comment
Share on other sites

και μένα μου στείλαν την ειδοποίηση ότι έχουν ειδοποιήση την πολεοδομία και να περιμένω να με καλέσουν αλλά κανένα νέο ακόμα...

 

Συνάδελφε, που εμπλέκεται η πολεοδομία με τους ενεργειακούς επιθεωρητές?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφε, που εμπλέκεται η πολεοδομία με τους ενεργειακούς επιθεωρητές?

 

...με τους προσωρινους ενεργειακούς επιθεωρητές... οταν έκανα την αίτηση, την πρώτη στο ΥΠΕΚΑ, ένα μήνα αργότερα μου στείλαν μια ειδοποίηση ότι έχουν ενημερώσει την πολεοδομία της περιοχής μου και να περιμένω απάντηση...μου στείλαν και το email, ότι να μαζέψω κάποια στοιχεία όπως στελέχη κλπ αλλα είναι απλά πράγματα, θα το κάνω άμεσσα όταν με καλέσουν, δεν το έχω κάνει ακόμη...

Link to comment
Share on other sites

... την πρώτη στο ΥΠΕΚΑ, ένα μήνα αργότερα μου στείλαν μια ειδοποίηση ότι έχουν ενημερώσει την πολεοδομία της περιοχής μου και να περιμένω απάντηση...

 

Ναι, τους προσωρινούς εννοούσα....

Αλλά δεν καταλαβαίνω ότι έχουν ενημερώσει την πολεοδομία της περιοχής μου ?

 

Για ποιό λόγω?

και ποιά είναι η πολεοδομία της περιοχή σου?

 

Η δική μου, είναι Παλλήνης, Μαρκόπουλο, Αγ. Παρασκευής & Περισσού

δηλαδή θα τις ενημερώσουν και τις τεσσερεις και τι είδους ενημέρωσει θα κάνουν στη καθε μια χωριστά?

Link to comment
Share on other sites

Για ποιό λόγω?

 

Προφανώς καλούν την πολεοδομία και η πολεοδομία μετά καλεί εμάς.

Εγώ είχα δηλώσει ότι ήθελα να ασχοληθώ με Βόρεια προάστια Μεσόγεια και μου στείλαν μια ειδοποίηση ότι έχουν ειδοποιήσει μια πολεοδομία των Μεσογείων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.