Μετάβαση στο περιεχόμενο

Γωνιακά μπαλκόνια


 

Recommended Posts

Βεντάλια πιστεύω ότι δεν χρειάζεται

Φουρούσια θα έβγαζα μόνο στο υποστήλωμα Κ6 και πρως τις 2 κατευθύνσεις,εάν δεν υπάρχει απαγορευτικό από τον αρχιτέκτωνα.

Μια ερώτηση μόνο, έχεις 5 εκ διαφορά στο πάχος μεταξύ των πλακών στο μπαλκόνι και στις μέσα πλακες. Προσπάθησε την διαφορά να την κρατήσεις στα 2-3εκ.

Link to comment
Share on other sites

2-3 εκατοστά μου φαίνεται λίγο δύσκολο να τηρηθεί κατασκευαστικά. Καλύτερα να αναγράφεται στον ξυλότυπο ή 5cm ή τίποτα.

 

Που είναι το σχεδιάκι βρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να κατεβάσω αρχείο Word ή open office;

 

Δοκιμάζω να κατεβάσω και jpeg και μου βγάζει αυτό το μήνυμα:

"Sorry, but the maximum filesize for all Attachments is reached. Please contact the Board Administrator if you have questions"

Το αρχείο είναι μόλις 79kb.

Link to comment
Share on other sites

Καμμιά ιδέα για το μήνυμα που αναφέρω πιο πάνω; Για πιο λόγο το βγάζει και τί πρέπει να κάνω; Δοκιμάζω ξανά και ξανά και μου βγάζει συνέχεια το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Chikor ανέβασέ το με rapidshare (http://www.rapidshare.com).

Kάνεις αναζήτηση και μετά attach και όταν τελειώσει σου δίνει δύο λινκς. Το πρώτο το αντιγράφεις και μας το δίνεις εδώ. Το δεύτερο είναι για να κάνεις delete το αρχείο που ανέβασες (άρα μην μας το δίνεις)... Πρίν κάνεις upload καντο zip.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.