Μετάβαση στο περιεχόμενο

Στατικό ερώτημα: Ρωγμή σε κολώνα


spirgeor

Recommended Posts

Φίλε akius ο γιατρός έρχεται σίγουρα (Φαίνεται πως έχεις καιρό να καλέσεις). Τώρα το αν διαπιστώσει ότι χρειάζεται χειρουργική επέμβαση τότε μιλάμε για άλλα τιμολόγια.

Αλλά το να πληρώσω 2000 ευρώ για να εκτιμήσετε μία ρωγμή 1 χιλιοστού μου δίνετε την εντύπωση ότι ψάχνετε για αρπαχτές μέσα στι κρίση. Μπορεί να είμαι λάθος.

 

 

παρακαλω το να ''εκτιμησετε'' να γινει ''εκτιμησουν''....εγω ουτε με πμ εχω μιλησει μαζι σας ουτε καπως αλλιως...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς φίλε μου επειδή μεγάλωσα στα πούπουλα έμαθα να εκτιμάω τις γνώσεις , τον κόπο και την επιστημονική και νομική ευθύνη των ειδικών .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα -μάλλον- εξαντλήθηκε.

Εάν υπάρχει ενδιαφέρον για την συνέχιση της συζήτησης, η διαδικασία είναι γνωστή (π.μ.).

Link to comment
Share on other sites

Μετά λύπης μου διαπίστωσα ότι κάποιοι συνάδελφοι εκμεταλλευόμενοι το ερώτημα και το πρόβλημα ενός συμπολίτη μας, προέβησαν σε αποστολή οικονομικών προσφορών μέσω π.μ. για την εν λόγω εργασία.

Από τους Κανόνες Συμμετοχής, που όπως φαίνεται κάποιοι τους αγνοούν είτε εσκεμμένα είτε λόγω αδικαιολόγητης άγνοιας, σας θυμίζω ότι:

 

6β. Η αναζήτηση μηχανικών, τεχνικών γραφείων ή εταιρειών παροχής υπηρεσιών, κατασκευαστικών προσφορών, σύνταξης μελετών, παροχής συμβουλών κ.λπ. απαγορεύεται.

 

Συνεπώς είναι αυτονόητο πως ανάλογες ενέργειες δε συνάδουν με τη φιλοσοφία λειτουργίας του Φόρουμ και είναι απόλυτα κατακριτέες.

 

Είναι κατανοητό πως στην παρούσα περίοδο κρίσης πολλοί συνάδελφοι αντιμετωπίζουν δυσκολίες και προφανώς έχουν χάσει τον αυξημένο εργασιακό φόρτο παλαιότερων εποχών. Θα τους παρακαλούσα να προσπαθήσουν τουλάχιστον να μη χάσουν και την αξιοπρέπεια τους εκμεταλλευόμενοι την ανωνυμία τους και να σεβαστούν τη φιλοξενία του παρόντος Φόρουμ.

 

Όποιοι δεν μπορούν να συνταχθούν με τις απαιτήσεις μας και με τους Κανόνες λειτουργίας μας, ήδη ηθικά θεωρούνται ξένο σώμα και θα θεωρηθούν και πρακτικά ως τέτοιοι με την ύπαρξη στοιχείων.

 

Ευχαριστώ, ilias

Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.