Μετάβαση στο περιεχόμενο

TEE-Εκπαίδευση ΚΕΝΑΚ - 12 ημερίδες


aim

Recommended Posts

Βάζω στα downloads (6.4. Περιβαλλοντικά - Μελέτες) κάποιες παρουσιάσεις σχετικές με το ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ & ενεργειακή μελέτη σε .pdf

 

 

Με κάθε επιφύλαξη βέβαια περί πνευματικών δικαιωμάτων των συντακτών αυτών (αν και δεν μας είπαν κάτι περί απαγόρευσης να τις μοιραστούμε με άλλους συναδέλφους). Οι mods ας κρίνουν εαν πρέπει να μπουν ή όχι.

 

Αναμένεται η έγκριση για να τα δείτε...

Link to comment
Share on other sites

SeNNinha σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση. Για την Δευτέρα το ξέρω για τη Λάρισα. Αλλά δεν ήξερα ότι οι ημερίδες αυτές θα έχουν ακριβώς ταυτόσημα θέματα. Αφού λες ότι είναι ίδιες τότε με γλίτωσες από κόπο και από έξοδα (τέτοιο καιρό).

Link to comment
Share on other sites

Βάζω στα downloads (6.4. Περιβαλλοντικά - Μελέτες) κάποιες παρουσιάσεις σχετικές με το ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ & ενεργειακή μελέτη σε .pdf

 

 

Με κάθε επιφύλαξη βέβαια περί πνευματικών δικαιωμάτων των συντακτών αυτών (αν και δεν μας είπαν κάτι περί απαγόρευσης να τις μοιραστούμε με άλλους συναδέλφους). Οι mods ας κρίνουν εαν πρέπει να μπουν ή όχι.

 

Αναμένεται η έγκριση για να τα δείτε...

 

 

βασικά και τα υπόλοιπα downloads σου δεν μπορω να τα κατεβάσω...γιατι?

Link to comment
Share on other sites

ειχα κανει την ηλεκτρονικη αιτηση για αθηνα και εχω ενα νουμερο μεταξυ 700 και 800, επειδη τελικα ακομη και αν με καλεσουν δεν θα παω οτι μερα και να με καλεσουν(λογοι υγειας που δεν θα εχουν ξεπεραστει μεχρι τις 10 δεκεμβριου που θα τελειωσουν οι ημεριδες) αν καποιος αλλος καιγεται να παρακολουθησει την ημεριδα και με καλεσουν πολυ ευχαριστως να τον ενημερωσω και να παει στη θεση μου, φανταζομαι οτι δεν θα υπαρχει προβλημα εφοσον δεν θα ειναι υπεραριθμος απλα θα παει σε θεση αλλου. οποτε αν καποιος ενδιαφερεται ας μου πει να τον εχω υποψη μου να τον ενημερωσω για να κανει χρηση αυτος εφοσον βεβαια δεκτω και εγω αντιστοιχη ενημερωση, αλλιως τζιφος για ολους.

Link to comment
Share on other sites

βασικά και τα υπόλοιπα downloads σου δεν μπορω να τα κατεβάσω...γιατι?

 

Έχουν εγκριθεί και υπάρχουν πια στα downloads. Μένει μόνο ενα ακόμη προς έγκριση: :Λογισμικό ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ, παρουσίαση:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε SeNNinhA.

 

Μόλις μου ήρθε η πρόσκληση για την ημερίδα, για Τετάρτη 1/12.....Νωρίς νωρίς....

Link to comment
Share on other sites

Στο site του TEE Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας έχουν αναρτηθεί αρχειάκια παρουσιάσεων για ενεργειακές μελέτες & ΚΕΝΑΚ που μπορείτε να κατεβάσετε. Είναι όλα μαζί σε zip μορφή και αξίζει να τους ρίξετε μια ματιά.

 

Πηγαίνετε εδώ:

http://portal.tee.gr/portal/page/portal/teelar/KENAK/Tab

 

και κλικάρετε στα "ΒΟΗΘΗΜΑΤΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΜΕΛΕΤΗΣ"

 

 

Επίσης στο ίδιο σημείο στην καρτέλα "ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ" μπορείτε να στέλνετε την ερώτησή σας ώστε να προωθείται επίσημα προς απάντηση.

 

Ότι απαντήσεις υπάρχουν θα αναρτώνται στο ίδιο σημείο προς ενημέρωση όλων.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντα ενημερωμένος και μέσα στα πράγματα. Ευχαριστούμε SeNNinhA. Το παράδειγμα ΜΕΑ δεν λειτουργεί, αλλά από ότι είδα εμπεριέχεται στα "βοηθήματα ενεργειακής μελέτης". Οσον αφορά την παρουσίαση του λογισμικού ΤΕΕ-ΚΕΝΑΚ? Δεν έχει εγκριθεί στα downloads? Ευχαριστούμε και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι..Μέχρι τις 10 Δεκεμβρίου είναι, λογικά θα σε πάρουν. Εγώ πήγα την Τρίτη 30 Νοεμβρίου με αριθμό 552 και είμασταν κοντα 150 άτομα. Το mail σου το τσεκάρεις φαντάζομαι ε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.