Μετάβαση στο περιεχόμενο

Συνδρομή ΤΕΕ 2011


kefalosgr

Recommended Posts

Έκανα log in στο μητρώο μου στο Mytee και μου δείχνει συνδρομή για το 2011 στα 55.00 ευρώ! Από 20.00 που δίναμε τόσα χρόνια. Ξέρετε κάτι πάνω σε αυτο;

Πάλι το χέρι βαθιά στην τσέπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 25
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να ήταν τα 55Ε το "βαθιά στην τσέπη" τι άλλο θέλαμε...

Με τους άλλους τους απαράδεκτους του ΤΣΜΕΔΕ τι κάνουμε είναι το θέμα...

Εν πάσει περιπτώσει μην τα πληρώνεις τώρα αν ζορίζεσαι. Δώστα αργότερα ή όταν χρειαστείς βεβαίωση τέλος πάντων. Οι προσαυξήσεις αν υπάρχουν (δε θυμάμαι), είναι αστείες. Εγώ όταν το θυμάμαι το πληρώνω...

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι πως το ΤΣΜΕΔΕ αποστέλλεται και σε "περίεργες" περιόδους... Έχω συνδυάσει την επιστροφή από τις καλοκαιρινές διακοπές με το ΤΣΜΕΔΕ να με υποδέχεται στο γραμματοκιβώτιο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα συνάδελφοι κ χρόνια πολλά. Κ εγώ τον 11/2010 που έκανα εγγραφή στο ΤΕΕ πλήρωσα 55 E.

Link to comment
Share on other sites

απο γεναρη ο δικηγορος μου θα εξετασει τη νομιμοτητα της αδυναμιας μου να εργαστω αν δεν πληρωνω το ΤΣΜΕΔΕ, λογω του σχετικου εγγραφου ενημεροτητας που ζηταν οι πολεοδομιες.

 

δεν πληρωνεις ΙΚΑ, δεν παιρνεις ενημερωτητα. Να δουλεψεις δεν σε εμποδιζει κανεις. Δεν ειναι για τα λεφτα, ειναι για το γαμωτο του θεματος.

Link to comment
Share on other sites

δεν πληρωνεις ΙΚΑ, δεν παιρνεις ενημερωτητα. Να δουλεψεις δεν σε εμποδιζει κανεις.

 

Νομίζω ότι δεν είναι έτσι, η ανασφάλιστη εργασία δεν είναι ακριβώς νόμιμη.......

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.